בחירת עגלה ראשונה לתינוק- קריטריונים

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• בחירת עגלה ראשונה לתינוק- קריטריונים
    סיון
    02/03/2021

שלום, אשמח להמלצה לעגלת תינוק ראשונה. אפילו לא בטוחה מה הקריטריונים הכי חשובים בבחירה, כמובן שיהיה נוח לתינוק ולהורים, בטיחותי, בולם זעזועים טוב. הבנתי שבייבי בוס, סלסה, ויויו מומלצים. האם כדאי לקנות אמבטיה בנפרד ואז טיולון יויו שראיתי הרבה המלצות עליו? תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    02/03/2021

שלום סיוון,

על היויו אני לא ממליץ כעגלה מגיל לידה. לפי מחקרים יש חשיבות עצומה לכך שהתינוק מול ההורה עד גיל שנה +.
    ביויו זה לא ניתן לביצוע מכיוון שהטיולון חד כיווני.
    לרכוש עגלה עם אמבטיה ואחר כך יויו גם לא ישנה את העובדה שמגיל חצי שנה התינוק יהיה רק עם הפנים כלפי חוץ.
    אני ממליץ על היויו כטיולון ולפחות מגיל שנה.

לגבי עגלות. הסלסה שונה מאוד מעגלות בייבי בוס לכן תלוי מה הדרישות. הרוב יבחרו בעגלות בייבי בוס מכיוון שהן משמעותית יותר קלות במשקל מהסלסה ויותר קומפקטיות לאחר הקיפול ולכן להורה הן יותר פרקטיות. הסלסה מצד שני יותר מרווחת לתינוק ועם מערכת הקפיצים הכי טובה שיש לדעתי אז השאלה אם מוכנים להקריב מהנוחות שלכם לטובת אלו. אם תגדירי לי תקציב ודרישות אוכל לכוון יותר.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו