כסא בטיחות לרכב נוסף ומזרן מיטת תינוק

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• כסא בטיחות לרכב נוסף ומזרן מיטת תינוק
    מילנה
    03/04/2021

היי,

1. מעוניינים לקנות כסא בטיחות לרכב של סבא וסבתא, משהו שיהיה נוח לניתוק וחיבור (הכסא) כי הוא לא יהיה שם באופן קבוע. כמובן שגם בטיחותי ונוח לתינוק. אצלנו יש גרקו טרושילד. בתקציב של עד 700-800 ש״ח. מה מומלץ?

2. מחפשים מזרן למיטת תינוק בתקציב של 500-600 שח, חשבנו על מזרן איירפלואו דאבל של בייבי טק, האם זה דגם טוב?

תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    04/04/2021

שלום מילנה,

1. כל הכיסאות די דומים בנוחות ההתקנה מלבד ברייטקס קליקטייט שחורגים מהתקציב. לדעתי גרקו מיי סייז / סיייז פור יו הוא האופציה הכי טובה לתקציב. ההתקנה שלו דומה מאוד לטרושילד.

2. לגבי מזרן, תלוי לאיזה גיל זה מיועד. בכל מקרה הדגם שרשמת הוא דו צדדי, במקרה הזה אני ממליץ למצוא את הדו צדדי הכי זול שיש לא משנה המותג או הדגם רק לוודא שיש לזה תו תקן בתוקף.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי 2 - מזרן לילד בן 10

מילנה
    04/04/2021

המזרן מיועד לילד בן 10 חודשים.

אז אם אני מבינה נכון, אם אני לא קונה מזרן נושם אמיתי (שעולה מעל 800 שח להבנתי) אז לא משנה אם אני אקח את הדו צדדי הרגיל או דגם ויסקו? לא יהיה יתרון לתינוק מבחינת נוחות/בטיחות בבחירת דגם מסוים של דו צדדי? כמובן בהנחה שיש תו תקן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    04/04/2021

שלום מילנה,

אכן מזרן נושם אמיתי עולה באזורים של 800+
    מה שאת קונה זה מזרן דו צדדי, צד קשיח וצד רך. הצד הקשיח נועד עד גיל שנה והצד הרך מגיל שנה. גם מזרן נושם היעילות הבטיחותית שלו למעשה עד גיל שנה לאחר מכן הוא כמו המזרן הפשוט ביותר מבחינה בטיחותית.

בדו צדדים יש כאלו שהצד הרך הוא רק ספוג, יש כאלו עם ויסקו או לטקס. לדעתי ומניסיוני מספיק רק הספוג ולכן המלצתי לרכוש את הדו צדדי הכי זול שיש בתנאי שיש לו תו תקן. אם מחכים עד גיל שנה אז אפשר לרכוש מזרן תקני שהוא רק ספוג והמחירים יהיו זולים עוד יותר (רצוי כזה עם ציפוי בד או רשתי ולא ניילון).

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה!!

מילנה
    04/04/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו