ישיבה בעגלת ספורט ללא הישענות

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• ישיבה בעגלת ספורט ללא הישענות
    רבקה
    07/04/2021

שלום
    יש לנו עגלה ספורט ליין.cielo xl
    התינוקת בת תשעה וחצי חודשים.עכשיו מתחילה לשבת.שאלתי היא האם זה בריא שהיא באופן הישיבה שלה לא נשענת אחורה אלא יושבת זקוף.או נשענת אבל הראש מוטה קדימה?
    .יש לציין שהיא גבוהה ארוכה .כמעט ראש מתקרב לצלון..רואה ילדים בעגלות אחרות כולם מוטים למשענת..
    היא מסרבת להיקשר בחזה,רק במותן.
    האם מומלץ להחליף עגלה?
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    ישיבה בעגלת ספורט ללא הישענות

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    08/04/2021

שלום רבקה,

אני מציין זאת תמיד, הרוב המוחלט של התינוקות אוהב לשבת זקוף, הם בעיקר אוהבים לאחוז במעקה שאין לו תועלת אחרת פרט לזה.
    בסיילו המושב אינו יודע להגיע למצב זקוף ויש לו הטיה לאחור, אני משתדל תמיד לציין זאת כי לדעתי זה פרט חשוב.
    יש ילדים שבסוף יוותרו ויקבלו את זווית המושב וישבו עם ההטיה (גם אז חלק יהיו שפוכים) ויש כאלו שירצו לשבת זקוף (זה גם יותר בריא להם). מכיוון שלתינוקות אין את הכח בגוף להחזיק את עצמם יותר מדי לדעתי כן רצוי שהמושב ידע לשבת זקוף ולתת להם תמיכה כדי שלא יאמצו את גופם.
    לפני שרוכשים עגלה/טיולון אולי שווה לעשות ניסוי ולשים מזרן עבה שישפר את הזווית. ראיתי כאלו ששמים כרית דקה, לדעתי פחות מומלץ. אני ממליץ לבדוק את המזרן טרם הרכישה.
    לגבי הגובה, היו תלונות חוזרות שהמושב קצר, בדגמי 2021 הם עשו אותו מעט ארוך יותר.

לגבי החלפת עגלה, זה שיקול שלכם. חשוב לציין שמומלץ שהתינוק יהיה מול ההורה עד גיל שנה+ לכן יהיה קשה למצוא טיולונים דו כיווניים.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו