ישיבה לא יציבה בטיולון- תינוק לא יושב זקוף

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• ישיבה לא יציבה בטיולון- תינוק לא יושב זקוף
    לי
    08/04/2021

קניתי טיולון איזיווקר Xs , אני מאוד מרוצה, מאוד קלילה וניידת. הבעיה שהתינוק מחליק כזה במושב. זה הראה שהתינוק לא יושב זקוף כמו בטיולון של העגלה המלאה (היה לנו מאמאס אנד פאפאס xt2 ). כאילו בטיולון החדש הוא בישיבת איטריה כזאת. מוכר? יש פתרון? אולי אפשר לקנות איזה מזרן או משהו?
    תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    ישיבה לא יציבה בטיולון- תינוק לא יושב זקוף

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    09/04/2021

שלום לי,

בXT2 יש גב יצוק מפלסטיק ושינוי מצבים עם לחצן ולכן הזווית ישיבה והתמיכה יותר טובים.
    השאלה אם הראש נוטה לצד או שהתינוק מחליק עם הטוסיק טיפה למטה ואז נראה מקופל קצת (זה מה שהבנתי מהאיטריה)?
    מזרן עבה כן יכול לשפר את המצב אך לא פלאים. רצוי לשים את המזרן בטיולון, להושיב את התינוק ולבדוק כמה דקות אם זה משפר במשהו. כמכן לנסות למתוח את הרצועה עד המקסימום שהמושב יהיה כמה שפחות בשיפוע לאחור.
    אם הראש נופל לצד אז יש מזרן כנפיים שיש לו כמו כריות בצד שמונעות מהגוף להחליק לצדדים.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על התשובה

לי
    09/04/2021

כן, הכוונה שהילד מחליק למטה בעגלה. איזה ואיפה אפשר לקנות מזרן לטיולון? יש טיולונים אחרים שאין את התופעה הזו, שהם עדין קלים ומשמשים בעגלה שניה?
    התינוק בן 1.3 ואני בהריון. אני צריכה משהו קל

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    11/04/2021

שלום לי,

אפשר לבדוק את מזרן קומפיקוש שהוא עבה, אולי הוא יעזור, אני חייב לציין שאני לא בטוח ולכן ממליץ לבדוק לפני רכישה אם יתנו בחנות (שאני גם קצת בספק).
    לגבי התופעה, זה יחסית נדיר אבל בשנים האחרונות עם המעבר לשימוש בשינוי מצבים עם שרוך זה נעשה נפוץ יותר.
    עדיף כמובן לפני שרצים לרכוש טיולון יקר לראות אם אפשר למצוא פתרון למה שיש.
    אם לא אז לבדוק טיולונים שהגב שלהם מגיע למצב ישר, בדרך כלל אלו טיולונים עם לחצן מצבים בגב, טיולון כמו אינפנטי מון לדוגמא. יש לקחת בחשבון שהם יותר כבדים מהאיזי ווקר אך עדיין נחשבים די קלים. כמובן שגם כאן, מומלץ טרם הרכישה להושיב את התינוק כמה דקות בטיולון ולטייל בחנות לראות שזה נוח לאורך זמן.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תותח אתה

לי
    13/04/2021

תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו