הקשת המלצה לטיולון בן חצי שנה

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• הקשת המלצה לטיולון בן חצי שנה
    נעה
    21/04/2021

שלום,
    מבקשת המלצה לטיולון לבן שלי בן החצי שנה. הדברים שהכי חשובים לי כרגע הם משקל הטיולון והיכולת שלו לעלות מדרגות כיוון שאני גרה בקומה שלישית ללא מעלית ומשתדלת לא לסחוב דברים כבדים במידת האפשר כמו כן שלא יהיה יקר.
    אחרי כן, ידית אחת שתאפשר לתת יד לילד נוסף במקביל, סל וגגון גדולים.
    יש דבר כזה?
    תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הקשת המלצה לטיולון בן חצי שנה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    21/04/2021

שלום נעה,

קשה לי לתת המלצה מכה סיבות:
    1. מומלץ שעד גיל שנה התינוק יהיה מול ההורה. במעבר לטיולון אנחנו מוותרים על זה. טיולונים דו כיווניים יקרים ויחסית כבדים.
    2. אסור לעלות מדרגות עם עגלה, זה השוחק מספר אחת של עגלות, ככל שהולכים על מוצר קל ועדין יותר כך סף הקריסה של המוצר יהיה מהיר יותר.
    3. ככל שנרד במחירים רמת האיכות והחוזק של המוצר תרד. ובכל זאת רצוי להגדיר תקציב ולפי זה יהיה לי יותר קל לכוון למוצר מתאים.

לדעתי הכי נכון יהיה ללכת על טיולון שקל לקפל ואז אפשר לשאת אותו במדרגות ביד אחת או על הכתף והתינוק ביד השנייה.
    הדגם עם הגגון הכי גדול והסל הכי גדול זה ספורטליין וייפר אבל יש טיולונים קלים ממנו וגם קומפקטיים ממנו. מבחינת המחיר הוא סביר.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון קל ומדרגות

נעה
    22/04/2021

תודה
    אשמח אם תוכל לפרט איזה עוד טיולונים קלים וקומפקטיים יש.
    מבחינתי לקנות טיולון זול ולהעלות אותו מדרגות גם אם ישחק מהר ולכן העדיפות גם לזול.
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    23/04/2021

שלום נעה,

אפשר לבדוק את ספורטליין ויינטו שהוא לרוב במחיר סביר. גם את הוייפר. אני יודע ששניהם נמכרים מאוד חזק במגזר החרדי (שם עולים מדרגות המון) ומבעלי החנויות אני שומע שהם די חזקים ועומדים במשימה. יש זולים מהם אבל אני לא בטוח שהם שווים את ההשקעה. אינפנטי מגנום, איזי בייבי בובו ועוד. לדעתי שווה לעשות את ההשקעה הנוספת לדגמים שהמלצתי.

אם מוצאים ביבה טאיטאי במחיר נוח, היא תהיה עוד יותר אמינה אבל מדובר בחצי עגלה ולכן היא מעט כבדה יותר וטיפה יותר גדולה בקיפול.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

נעה
    25/04/2021

תודה רבה
    ועוד שאלה על טיולונים,
    יש למ אפשרות לקנות בזול של המילטון, כדאי? עמיד חזק
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/04/2021

שלום נעה,

מדובר בטיולון טוב, הקיפול מאוד נוח. הוא (כמו גם הוייפר) טיפה כבד ביחס לטיולונים דומים בגלל שבשניהם שינוי המצבים עם לחצן ולא שרוך. לדעתי מנגנון הרבה יותר נוח ואמין אבל גם מנגנון שמוסיף משקל. סה"כ אמור להיות חזק ועמיד. רק לבדוק מי נותן השירות/אחריות כי את המילטון הביאו מספר יבואנים שונים לארץ.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו