עגלה לתינוק מלידה שכיבה מלאה

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• עגלה לתינוק מלידה שכיבה מלאה
    יהודית
    28/04/2021

שלום קובי. אשמח לתשובתך.
    מחפשים עגלה עם הנתונים הבאים:
    1. עם אמבטיה לאפשר שכיבה מלאה של התינוק
    2. יציבה ונוחה להיגוי- להליכות ארוכות (במדרכות מרוצפות)
    3. לא כבדה- עליה וירידה של 2.5 קומות מהבית/לבית
    4. מתקפלת לגודל הגיוני להכנסה לתא מטען סטנדרטי
    5. עדיפות לעגלה עם טיולון להמשך
    6. עדיפות גבוהה לעגלה שאפשר להשיג ביד שניה כדי להוזיל עלויות

תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עגלה לתינוק מלידה שכיבה מלאה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    29/04/2021

שלום יהודית,

לגבי יד 2. קשה לי לכוון כי אין לי מושג לגבי מחירי יד 2.
    אני תמיד ממליץ על חדש בטח שיש עגלה כמו בייבי בוס טייגר.
    הטייגר נמכרת ב3000 ש"ח ויש גם מבצעים כך שיורדת לאזורים של 2500 ש"ח לאמבטיה וטיולון. מה מקבלים במחיר הזה:
    לדעתי את העגלה המושלמת שעונה מושלם לכל הדרישות.
    היא קלה: 8.7 ק"ג, בעלת קיפול נוח ביד אחת, קומפקטית (נכנסת גם לרכבי 7 מקומות שכל המושבים פתוחים). יחסית לעגלות דומות יש לה גלגלים גדולים ומהחומר הכי איכותי ככה שהיא מושלמת להליכות כולל בדרכים משובשות.
    האמבטיה מרווחת, הגגונים גדולים, הטיולון דו כיווני. הסל גדול.
    אמנם אני המשווק שלה אבל, גם אם אני משווה אותה לעגלות שעולות כפליים ממנה, בטייגר מקבלים יותר ואני שומע זאת מכל הרוכשים.
    אני מניח שאפשר גם לרכוש אותה כיד 2 אך יש לשים לב, יש טייגר דור ראשון ויש דור שני כאשר בדור השני עשינו המון שיפורים.

אם מוצאים פג בוק יד 2 במחיר טוב זו גם אופציה מעולה וגם מאמאס אנד פאפאס ארמדילו פליפ XT. החיסרון של שתיהן זה המשקל שמעל 11 ק"ג.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על התשובה. ומה ההבדל

יהודית
    29/04/2021

בין הבובקט לטייגר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    29/04/2021

שלום יהודית,

הבובקט יותר קלה בחצי ק"ג ורוחב הגלגלים צר יותר. היא גם טיפה יותר זולה. מצד שני לטייגר יש גלגלים טיפה יותר גדולים עם קפיצים טיפה יותר גדולים, השלדה יותר מעובה ולכן היא יותר נוחה לניוד בדרך משובשת. כמוכן סל החפצים שלה יותר גדול.
    לגבי כל השאר: אמבטיה, טיולון, קיפול ותפעול הן זהות לחלוטין.
    בשורה התחתונה: אני ממליץ על הבובקט למי שצריך עגלה עירונית שיודעת לתת מענה גם מעבר.
    על הטייגר אני ממליץ למי שצריך מעל ומעבר ואופי הטיולים שלו יותר קשוח.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היכן ניתן לראות את עגלות בייבי בוס באזור ירושלים?

יהודית
    04/05/2021

ובנוסף,
    האם אתה חושב שכדאי אולי לקנות עגלת אמבטיה להתחלה
    ובהמשך לקנות טיולון קל וזול יותר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    05/05/2021

שלום יהודית,

בירושלים ניתן לראות ברהיטי אור.
    לגבי קניית עגלת אמבטיה, אין מוצר כזה בשוק. כל העגלות נמכרות עם אמבטיה וטיולון.
    בכל מקרה אני לא בעד גם אם יש אופציה כזו או גם לקנות עגלה ממש זולה עם אמבטיה וטיולון.
    לדעתי ולפי מחקרים רצוי שהתינוק יהיה מול ההורה עד גיל שנה + לכן כל המטרה בעגלה שהיא תשרת כמה שיותר לפני שקונים טיולון זול.
    עגלות בסגנון הבובקט מניסיון שלי ישמשו עד גיל שנתיים ויש המון שישתמשו עד גיל 3.
    יחד עם זאת, הרוב המוחלט כן קונה טיולון בשלב כזה או אחר.
    בדרך כלל מי שקונה עגלה זולה רק בשביל האמבטיה בסוף קונה טיולון יקר. מי שצריך לעבור בשלב מוקדם יותר לטיולון לא יכול לרכוש טיולון בסיסי וזול וצריך משהו שיתאים לגיל ולכן די מוגבל באופציות. לכן לדעתי זו עוד סיבה ללכת על עגלה טובה שתשרת ליותר זמן.
    בכל מקרה הטיולונים של העגלות הרבה יותר טובים ונוחים לתינוקות מאשר הטיולונים שנמכרים כטיולון.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו