המלצות על עגלה לתינוק- יציבה לאוטובוסים

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• המלצות על עגלה לתינוק- יציבה לאוטובוסים
    אילה
    06/05/2021

היי אשמח ממש להמלצה על עגלה טובה
    אני גרה בקומה 2 בלי מעלית ונוסעת הרבה באוטובוסים, חשוב לי שהעגלה תהיה יציבה ומצד שני שתהיה נוחה למדרגות יש אמבטיה לא תהיה צרה )גלגלי סיליקון(
    איכשהו מצאתי שרק אויסטר 2 מתאימה לדרישות האלה אבל בטוחה שיש עוד חברות שלא הוצגו בפני. אשמח למענה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    06/05/2021

שלום אילה,

האויסטר מרווחת אבל גם כבדה וטיפה מסורבלת בקיפול כמו גם גדולה.
    הייתי ממליץ לבודק את קוסמוס DLX שעכשיו החלה להימכר בבייבי סטאר, היא שוקלת 8.6 ק"ג שזה כ-4 ק"ג פחות מהאויסטר!
    הגלגלים מגומי ולא סילקון ולכן הנסיעה יותר חלקה ושקטה עם פחות בלאי. הקיפול הרבה יותר נוח וקומפקטי, פטנט הקיפול מאפשר לקפלה ביד אחת עם תינוק ביד השנייה ובגמר הקיפול היא נשארת ביד ואפשר לשאת אותה במדרגות יחד עם התינוק ביד השנייה. לדעתי היא מושלמת לצרכים שלך.
    ביחס לעגלות בסגנון שלה ובטח במשקל שלי היא אחת המרווחות ביותר שיש, די במימדי האויסטר אולי מעט יותר צרה באמבטיה אך מצד שני האמבטיה שלה יותר ארוכה, לדעתי זה יותר חשוב כי התינוקות בעיקר גובהים ונעשים ארוכים די במהירות מאשר מתרחבים ;)
    בסגנון שלה יש גם את בייבי בוס בובקט.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני מתכוונת לרדת עם העגלה במדרגות לא לקפל כל פעם

אילה
    06/05/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    06/05/2021

שלום אילה,

ברור לי. טכנית אסור! גם היצרנים וגם מכון התקנים אוסרים על כך.
    הדבר שוחק את העגלה בקצב של פי כמה עד למצב קריסה.
    יחד עם זאת העגלות של בייבי בוס כיום מהנמכרות ביותר במגזר החרדי שם עולים חופשי עם עגלות מדרגות (כמובן מבלי לקפל) עם התינוק (לפעמים עם שניים) ותיק + קניות והן בינתיים לא קורסות.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על המענה

אילה
    06/05/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו