התלבטות על עגלה מגיל לידה

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התלבטות על עגלה מגיל לידה
    אורי
    09/06/2021

הי קובי,
    אני עוקבת אחרי הפורום כבר חודשים ומתקשה להגיע להחלטות בנושא עגלה.
    אנחנו גרים בקיבוץ והדרכים פה הן יותר דומות לעיר (מדרכות בטון ולפעמים מרצפות).
    כרגע גרים בקומה שניה ולא יודעים מתי נעבור דירה לקומת קרקע אבל לא תמיד יש צורך בהעלאת העגלה עד הבית כי יש כאן גגונים לאחסון העגלות.
    חשוב לציין שכל התינוקות פה מקבלים עגלול בערך בגיל חצי שנה.
    אני מחפשת עגלה לא מאסיבית מדי, עם ידית מתכווננת.
    חשוב לי שגם התינוק ירגיש בנוח באמבטיה כי היא תהיה הדבר העיקרי שבו נשתמש כנראה.
    כבר בדקתי את הבייבי בוס טייגר, נונה טריב, מאמס אנד פאפס ארמדילו ואני שוקלת לבדוק גם את הפג פרגו עם השלדת בוק 51s.
    האם יש לך המלצה עבור עגלה שתתאים לתנאים שהזכרתי?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התלבטות על עגלה מגיל לידה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    09/06/2021

שלום אורי,

בגדול זה מתחלק לשניים. יש עגלות שיהיו יותר נוחות לניוד בדרך משובשת אבל אלו עגלות עם גלגלים גדולים וקפיצים רציניים אבל אז המשקל לדעתי יהיה לכם כבד למדרגות.

אז אם הולכים על דבר כזה אייביסי דיזיין סלסה מושלמת לניוד מוקשח. כמו שציינתי היא כבדה יחסית לעגלות שבדקת וגדולה בקיפול.
    הפג שוקלת קילו פחות ממנה, פחות נוחה לניוד כי אין לה קפיצים טובים לדעתי אבל מצד שני מרווחת מאוד (גם הסלסה).
    לכן זה בעיקר שיקול שלכם אם אתם מוכנים ללכת על דגמים באזורים של 12 ק"ג לעומת טייגר או נונה ששוקלות פחות מ-9 ק"ג. הארמדילו לדעתי מיותרת כי היא שוקלת כמעט כמו הפג ולכן במקרה הזה הפג עדיפה.
    לדעתי אבל הטייגר או הנונה יתנו מענה טוב בניוד כי סה"כ לפי מה שציינת הדרכים בסדר ולא מאתגרות. מבחינת מרווח פנימי בפג או בסלסה מקבלים מושבים ואמבטיות עם מרווח פנים נדיב יותר בעיקר ברוחב 3 ס"מ יותר מבייבי בוס וקצת יותר מ3 מהטריב. לדעתי זה לא בפער גדול לכן אני כן הייתי מתמקד בטייגר או בנונה בגלל המשקל הקל.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה נוספת

אורי
    10/06/2021

הי קובי, תודה על המענה.
    במידה ואחליט על הבייבי בוס טייגר, על איזה סלקל אתה ממליץ?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    10/06/2021

שלום אורי,

אם מצליחים למצוא מקסי קוזי מיקו בשילב לדעתי הוא נותן את התמורה הכי טובה לכסף כי הוא כולל בסיס במחירו, מחירו סביר, כמובן שבשילב ניתן לשלם עם כל מיני כרטיסים כמו חבר, הסתדרות המורים וכו' (צריך לבדוק מה עוד, יש המון אפשרויות) אז המחיר יכול להיות עוד יותר שווה.

אם לא מקסי קוזי אז ג'ואי אייג'ם שעם בסיס יעלה טיפה יותר מהמקסי קוזי, הוא יותר כבד אבל מצד שני, מעט יותר מרווח ועם גגון יותר טוב. בהתקנה ללא בסיס הוא מקבל דירוג מעט טוב יותר ממקסי קוזי ועם הבסיס הדירוג די זהה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו