התייעצות לכיסא בטיחות בן חודש

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התייעצות לכיסא בטיחות בן חודש
    חנה
    10/06/2021

שלום קובי.
    יש לנו ילד מתוק בן חודש. קנינו עגלת פג פרגו בוק פלוס ביד 2 ושדרגנו לשלדת s. העגלה הגיע יחד עם סלקל שמתחבר לאוטו עם איזופיקס.
    אתמול היינו בחנות עם מבצעים מאוד גדולים והחלטנו לנצל את המבצעים ולקנות את הכיסא בטיחות לרכב של השלב הבא. המליצו מאוד על ברייטקס מרתון שעלה לנו 1100 וקנינו.
    חזרתי הביתה וכל האחים שלי אמרו שזה טיפשות גדולה שהשקענו על זה כ"כ הרבה כי אם יש לנו סלקל לגיל הקטן אז אין צורך בכזה כיסא בטיחות מושקע שהוא מגיל 0 עד 8 ומספיק לקנות כיסא בטיחות לגיל הבא ב300 400 שח. וזה סתם מיותר ולא יותר בטיחותי.
    אציין שאנחנו מתכננים משפחה גדולה (הלוואי)...
    האם תוכל לעשות לי סדר בראש איך ייתכן הפער במחירים בין הכיסאות... לא ממש הבנו בכלל מה ההבדלים.
    תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התייעצות לכיסא בטיחות בן חודש

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    10/06/2021

שלום חנה,

לדעתי העצות שקיבלת גרועות וטוב עשית שרכשת את הברייטקס. אם זה מרתון קליקטייט זה אחד המושבים הכי בטיחותיים בעולם. ובמחיר 1100 זה מחיר מטורף הוא עולה כמה מאות שקלים יותר.
    ניתן להשתמש בו גם לפני גיל שנה וברוב המקרים הסלקל לא נוח הרבה לפני גיל שנה ככה שבכל מקרה צריך כיסא כמו הברייטקס. הדבר האחרון שהייתי חוסך בו כסף זה כיסא בטיחות.
    פערי המחיר נובעים מכך שיש מוצר סיני עם מינימום בדיקות ובקרת איכות ויש מוצר עם חומרי גלם וטכנולוגיה מהמתקדמים ביותר שיש. אני תמיד אומר שיונדאי ומרצדס יסיעו אותי בדיוק אותו הדבר מנקודה א לנקודה ב. אם חס וחלילה הם יתנגשו אחד בשני אני מעדיף לשבת במרצדס ולא ביונדאי.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות לכיסא בטיחות

חנה
    12/06/2021

תודה רבה על התשובה שלך.. זה ממש עזר לי.
    באמת בסופו של יום אני מאמינה שאפשר לחסוך בהרבה דברים אבל בטיחות היא מעל הכל. ושם שווה להשקיע

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו