כיסא בטיחות ציקו נקסטפיט ובעיות

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• כיסא בטיחות ציקו נקסטפיט ובעיות
    רותם
    26/10/2021

שלום קובי,
    לאחר התייעצות לפני מספר חודשים רכשנו את כיסא הבטיחות הנל, התקינו לנו אותו בחנות שרכשנו בה לפני הלידה.
    היום הבת שלי בת חודש, הכרית העליונה באזור הראש מרגישה מאוד רחבה ולא מחזיקה בצורה טובה את הראש- יכול להיות שפספסתי משהו? אמורה להיות כרית נוספת שתומכת בצורה צפופה יותר כמו בדגם של המקס?
    בנוסף, הרצועות שאמורות לבוא מהצדדים (מאזור המותניים) מרגישות נמוכות יחסית ויושבות לה יותר על איזור הירך.. מקווה שאפשר להבין מהתמונה
    לא בטוחה אם אני עושה משהו לא נכון, או שזה הכיסא...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• צריך לקחת בחשבון שזה כיסא בטיחות ולא סלקל

קובי סופר
    26/10/2021

שלום רותם,

צריך לקחת בחשבון שזה כיסא בטיחות ולא סלקל. הכיסאות יותר מרווחים מסלקלים ואני משתדל להדגיש זאת תמיד. הצ'יקו הוא הכי קרוב לסלקל במבנה שלו אבל הוא עדיין לא סלקל.

לגבי הראש, זה תקין, אפשר להוסיף צווארון, אני ממליץ על אלו של מותג בנבת זה נקרא: תומך ראש לכיסא בטיחות או סלקל חיות 0-12 - בנבת
    לדעתי זה לא חובה ואם נוח לה אז אין בעיה עם המרווח הזה.

לגבי המותניים, אני ממליץ להוציא את הכרית הפנימית. לדעתי היא מיותרת. היצרנים ממליצים עד 3 חודשים אבל אני הוצאתי אותה מהיום הראשון. זה אמור לפתור את הבעיה. בסך הכל אבל אין בעיה עם המיקום של הרצועה. יש רק להקפיד להדק אותן לפי ההוראות.

בכל אופן אתם תראו שבגיל 3 חודשים וכמובן ככל שהתינוקת תגדל ככה הנוחות תשתפר.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המון תודה על המענה, אנסה להוציא את הכרית הפנימית

רותם
    31/10/2021

יותר חשובה לי הבטיחות אבל אם אין בעיה עם הישיבה כשראש לא "מהודק" יותר אז זה בסדר היא לא נראית סובלת והיא גם גדולה כבר יחסית (כמעט 5 קילו).
    כמובן שאני מהדקת יותר את הרצועות זה צולם בצורה הזו לא במהלך נסיעה.
    אני מניחה שברגע שאוציא את הכרית הפנימית הסגירה של הרצועות בצדדים תהיה גבוהה יותר וזה יהיה יותר נוח, וגם מרגיש שהברזל של הסגירה בצדדים כבר צפוף לה ברגליים ולוחץ.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הכרית אינה מוסיפה לבטיחות והיא נטו לנוחות

קובי סופר
    01/11/2021

שלום רותם,

הכרית אינה מוסיפה לבטיחות. יש מומחים שיאמרו שאף מורידה מעט מהבטיחות. היא נטו לנוחות, לניו בורן.
    הכרית מאוד עבה ואכן ברגע שמוצאים הכיסא כביכול גדל וכך גם הרצועות.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי קובי, הוצאנו את הכרית הפנימית

רותם
    05/11/2021

היי קובי, הוצאנו את הכרית הפנימית וכך זה נראה עכשיו.
    מרגיש הרבה יותר יציב וגם יותר נוח
    שני דברים נוספים שאשמח לוודא,
    האם הרצועות ממוקמות נכון על הילדה? מחוזקות כמו שצריך? אני לא רוצה לסגור חזק מידי כי חשוב לי שיהיה לה נוח..
    בנוסף, כפי שניתן לראות בצד ימין בתמונה שהרצועה מסובבת...ניסינו לסדר את זה והוצאנו את הכרית בחלק העליון והתחתון כדי להסתכל בפנים אבל נראה שאין דרך לעשות את זה עצמאית ושכך זה הגיע, מכיר בעיה כזו?
    בנתיים אנחנו נוסעים ככה ואני מפחדת שזה לא בטיחותי.

ממש מעריכה את העזרה, לא מובן מאליו. תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תמונה מצורפת

רותם
    05/11/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• .

רותם
    05/11/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אסור שהרצועה תהיה מסובבת

קובי סופר
    07/11/2021

שלום רותם,

התמונות לא עלו לכן קשה לי לענות במדויק.
    בכל מקרה אסור שהרצועה תהיה מסובבת. היא חייבת להיות ישרה.
    ניתן לסדר מאחור. צריך לפרק ברגים בגב המושב, אז יש גישה לניתוק הרצועות. לאחר הניתוק מיישרים ומחזירים חזרה.
    בכל מקרה ניתן לקבל שירות היכן שרכשתם את המושב. גם ברשת עגליס שהם היבואנים של צ'יקו.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו