טיולון לילד גדול

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• טיולון לילד גדול
    מיכל
    24/04/2022

היי קובי,

אני מחפשת טיולון לקחת לחו"ל לילדה בת כמעט 3 ששוקלת 16 ק"ג. מיועד בעיקר לתת לה מנוחה מהליכה. מחפשת משהו עם מצב שכיבה לא כבד מידי ולא יקר.
    תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    טיולון לילד גדול

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ממליץ לבדוק פיזית בחנויות

קובי סופר
    24/04/2022

שלום מיכל,

ראשית אני ממליץ לבדוק פיזית בחנויות. רוב הטיולונים מוגדרים עד גיל 3 שנים ועד 15 ק"ג. רק בשנה האחרונה נכנסה תקינה חדשה שבודקת עד 22 ק"ג והרוב לא נבדקו בבדיקה זו. לכן חשוב לבדוק ולראות שנוח לה ולא צפוף לה.

שנית, האם זה קריטי שהטיולון לא יעלה איתכם לטיסה פיזית כלומר, ישלח יחד עם הכבודה? כי אם זה לא קריטי אז נפתחות עוד אופציות בעיקר זולות מכיוון שאלו דגמים פחות מבוקשים, מצד שני לדעתי הם עדיפים כי המושבים שלהם יותר ארוכים ולרוב גם מרווחים.
    אני מדבר על טיולון כמו צ'יקו לייטוואי שיכול להיות מעולה לדעתי כי גם יש לו שכיבה שטוחה. גגון טוב. הוא ארוך, טיפה צר אבל רוב הטיולונים המודרניים צרים ממנו. גם מלקארן יכול להיות אופציה אבל זו אופציה יקרה. יש את דגם האטום שלהם שהוא מיועד לעליה למטוס שאני ממליץ עליו מאוד, בעיקר שראיתי שהוא נמכר סביב 800 ש"ח במוצצים. זה טיולון שאמור לעלות כפול ובמחיר הנוכחי נותן תמורה מעולה לכסף.

שלישית, תלוי יעד הטיסה אבל אולי יתכן שיהיה זול יותר לרכוש בחו"ל?

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא קריטי העלייה למטוס ונבדוק את האופציות

מיכל
    25/04/2022

לא קריטי העליה למטוס, נבדוק את שתי האפשרויות שציינת.
    תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו