כיסא בוסטר משולב והאם זה בטיחותי

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• כיסא בוסטר משולב והאם זה בטיחותי
    ניצן
    01/05/2022

היי, אנחנו עומדים ללדת ילד נוסף ומעוניינים להעביר את הבת שלנו לכיסא משולב בוסטר. הכיסא שיש לנו הוא הברייטקס בולבארד. אנחנו מרוצים ממנו וגם ההתקנה הקלה היא שיקול עבורנו.
    הבת שלי בת שנתיים וחצי, קטנה יחסית - 11.5 קילו, פחות מ90 סמ
    חשבנו לקנות את הbritax grow w you.
    מבחינה בטיחותית, תהיתי אם הכיסא מומלץ בשני המודים - ראיתי שכבוסטר עושים שימוש ברצועה של הרכב ותהיתי אם זה בטיחותי.
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ההמלצה שלי היא גרקו נאוטילוס סנאגלוק

קובי סופר
    01/05/2022

שלום ניצן,

אין בעיה לרכוש בוסטר עם רצועות לגיל הזה. זה פתרון מאוד טוב שכן הם תופסים פחות מקום ברכב.
    ההמלצה שלי היא גרקו נאוטילוס סנאגלוק, בטיחותית הוא עם הדרוגים הכי גבוהים. הוא ניתן להתקנה עם חגורה עם פטנט שדומה לקליקטייט של ברייטקס. הילדים יכולים להחגר עם הרצועות עד 30 ק"ג ולאחר מכן כמו שרשמת, חוגרים את הילדים עם חגורת הרכב וכן זה בטיחותי. מה שכן ההמלצה שלי להגיע לשלב הזה מאוחר ככל שניתן.
    החוק מאפשר מגיל 3 שנים ו-15 ק"ג לחגור עם החגורה, במקרה הזה אני חושב שזה משמעותית פחות בטיחותי מאשר הילדים חגורים עם 5 רצועות הבוסטר/כיסא.

גם הבוסטר של ברייטקס טוב אך לדעתי הגרקו עדיף. הברייטקס יותר כיסא מאשר בוסטר ולכן מאוד גדול ובומבסטי. כמובן גם יקר.
    הפרונטייר שלהם עדיף ופרקטי יותר לצורך שלכם אך עדיין הגרקו לדעתי עדיף עליו.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו