גרים בעיר ומחפשים דבר קל להתנייד

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• גרים בעיר ומחפשים דבר קל להתנייד
    יניב ראובני
    16/05/2022

טיולון קוויני לונדון
    לקפוץ על המחיר כי המחיר הרבה יותר יקר הוא לא שווה את העסק
    גרים בעיר מחפשים דבר קל להתנייד

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לדעתי מקבלים תמורה טובה למחיר

קובי סופר
    16/05/2022

שלום יניב,

לדעתי מקבלים תמורה טובה למחיר.
    הוא טיולון סביר ולא הרבה מעבר לדעתי. אין לו מעקה וגם לא ניתן להוסיף. מדרך הרגליים לא מתכוונן, הגגון קטן והסל קטן ולא נגיש. הניוד טוב בטור טיולון עירוני אבל קצת מעבר ותתקשו להתנייד. הקיפול יחסית נוח וקומפקטי. המושב כמו רוב הטיולונים צר. מרגיש לי שניסו לעשות העתקה של היויו הראשונה אבל אני תמיד אומר שאם מעתיקים או "מקבלים השראה", לפחות תשפרו ולא תייצרו את אותם חסרונות.
    יויו כבר מעל לשנה מוכרים יויו 2 עם שיפור כל החסרונות וחבל שבקוויני נשארו במקום.
    אני פחות ממליץ ואני חושב שיש אלטרנטיבות יותר טובות במחיר. לדוגמא ספורטליין ויינטו. אינפנטי מאמ או ספורטליין וייפר יקרים יותר אבל יתנו גם יותר (מעקה, מדרך רגליים מתכוונן, שינוי מצבים עם לחצן, בוייפר גם גגון גדול יותר).

בנוסף, מקלארן אטום נמכר ב-999 ש"ח וגם במקלארן ניסו לעשות יויו אבל שם היו חכמים מספיק לייצר מראש עם מעקה ומדרך רגליים מתכוונן ולכן לדעתי המקלארן עדיף, בטח כאשר הקוויני נמכר במחירו המלא.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו