אינגלזינה אלקטה לא מיובאת יותר

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• אינגלזינה אלקטה לא מיובאת יותר
    סתו
    19/05/2022

לא מייבאים אותה יותר?
    לא מוצגת באתר של שילב.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ומסקרנות, כמה עלתה כשייתה זמינה?

סתו
    19/05/2022

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יתכן ואזל המלאי

קובי סופר
    19/05/2022

שלום סתו,

יתכן ואזל המלאי אחרת אין לי הסבר הגיוני אחר. זה דגם חדש. ייתכן ונמכר כל המלאי ומחכים למשלוח הבא. צריך לשאול את שילב.
    המחיר היה סביב 3000 לאמבטיה וטיולון.
    אני כן יודע שהיא נמכרה בקצב ממש מהיר ברשת שילב.
    חשוב לציין שבעולם השיווק אם יש מוצר ריווחי יותר למשווק, המשווק ינסה לקדם ולמכור אותו ראשון. כך זה במותג אינגלזינה בשילב לדעתי.

אני באופן אישי פחות ממליץ עליה.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למה פחות ממליץ על אינגליזינה אלקטה

ליאת
    19/05/2022

הי אפשר לדעת למה אתה פחות ממליץ?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יש כמה סיבות

קובי סופר
    20/05/2022

שלום סתו,

יש כמה סיבות:
    1. ידית קבועה ולא מתארכת. אם יש הפרשי גובה בין ההורים או הורה גבוה זה חיסרון.
    2. הקפיצים שלה סופר קשים כאילו ואין בכלל
    3. כאשר אין ידית מתארכת, כל עליה במדרגה/מדרכה גבוה תעשה בהמון מאמץ וכשאין קפיצים רכים המשימה תהיה קשה כפליים. אני תמיד ממליץ לשים משקל של 12 ק"ג בעגלה ולנסות לעלות מדרגה. אחרי שתנסו את זה ותנסו את אותו הדבר עם עגלה בעלת ידית מתארכת (כמו בי 6 לדוגמא) תבינו שאלו הבדלים של שמיים וארץ.
    4. בגלל הידית הקבועה, כאשר תרצו להשכיב את מושב הטיולון כשהוא פונה לכיוון הנסיעה, המושב יחצה באופן גס את ידית האחיזה, הדבר לא יאפשר לתלות תיק או כל דבר על הידית. בנוסף יציק למי שידחוף את העגלה בברכיים, ככל שההורה יותר גבוה כך זה יותר בעייתי.
    5. השלדה מרגישה רופפת, זה לא מעיד על בעייתיות או חולשה זה פשוט המבנה שלה, לדעתי פחות נעים להתנייד עם שלדה כזו וכל פנייה לאחד הצדדים תצריך טיפה יותר מאמץ
    6. המושב שלה סופר רחב שזה יתרון גדול אך גם חיסרון גדול כאשר תינוק נרדם הוא עייף במצד יושב הגוף ישפך לצד היות ואין כנפיים כמו שיש בטרילוג'י הותיקה שלהם, מוזר לי שהם לא עשו, ככל הנראה ניסו לצמצם את גודל הקיפול.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יש אותה עכשיו בחנויות של שילב

איילה
    20/05/2022

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו