התייעצות על כיסא בטיחות נוסף

מנהל הפורום

 קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום
 
 • התייעצות על כיסא בטיחות נוסף
  שיר
  20/11/2023

  היי קובי, בקרוב נצטרך כיסא בטיחות נוסף, כרגע משתמשים בצ׳יקו נקסטפיט זיפ מקס אייר נגד כיוון הנסיעה ומתלבטים האם לרכוש בוסטר רצועות או כיסא ציקו מיי פיט או כיסא ציקו נוסף כמו שיש לנו. בהתייעצות באחת החנויות נאמר לנו שברגע שהילד מגיע עם הרגליים למושב צריך להפוך אותו עם כיוון הנסיעה כי זה כבר לא בטיחותי. האם זה נכון? אם כך הדבר, אני מבינה שאין יתרון לעוד כיסא ציקו נקסטפיט . הדבר שהכי חשוב לנו זה בטיחות אבל שיהיה לילדה נוח. היא תהיה בת שנה ועשרה חודשים . הבנתי שהציקו מיי פיט הוא כיסא בטיחות שיש לו כמה מצבי שכיבה ולכן הוא יכול להיות מאוד נוח לילד שנרדם בנסיעה. האם גם לגרקו נאוטיליוס סאנגלוק גרו (אני רואה שאתה ממליץ עליו הרבה) יש אופציה כזאת?
  תודה מראש

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • בוסטר רצועות לדעתי זה פתרון טוב

  קובי סופר
  21/11/2023

  שלום שיר,

  בוסטר רצועות לדעתי זה פתרון טוב. צריך לקחת בחשבון שהם פחות נוחים מכיסאות בעניין השכיבה. גם לאלו שיש, השכיבה היא יותר הטייה קלה מאשר שכיבה. לדעתי בגיל שנה ועשרה חודשים זה בסדר ומספיק.
  הפלוס הגדול במוצר כזה הוא שהוא גם בוסטר להמשך. אז יש חיסכון כספי בהמשך הדרך. כמוכן, הם לרוב מעט יותר זולים מכיסאות וגם טיפה יותר צרים.
  הצ'יקו מיי פיט לדעתי הכי נוח מכלל הדגמים, הזוויות שלו הכי מוצלחות בעיניי. מצד שני, יש לו דירוג בטיחותי טוב כאשר יש כאלו עם דירוגי בטיחות עדיפים.
  הגרקו נאוטילוס גרואו קיבל את דירוג הבטיחות הגבוה ביותר ואפילו בפער מול הצ'יקו. לכן אני ממליץ עליו. יש לו גם הטיה רק אחת וטיפה פחות נוח להטות. מצד שני, בכל מקרה כאשר מתקינים את הבוסטר, לא ניתן לשנות את זווית ההטיה מבלי לפרק מהרכב, לא בצ'יקו ולא בגרקו כך שזה לא חיסרון בעיניי.


  לגבי הצ'יקו נקסטפיט נגד הכיוון, אכן כאשר הרגליים נוגעות בכיסא, אז כבר צריך להפוך כיוון, אם כף הרגל נוגעת זה תקין, אם הרגל מתחילה להתקפל, אז כבר זה פחות תקין.
  זה היתרון של המקס, בצ'יקו נקסטפיט רגיל ללא המקס, הרגל הייתה נוגעת בגב הכיסא בשלב הרבה יותר מקודם.
  באופן כללי מומלץ עד שנתיים להיות נגד הכיוון. לכן אתם כמעט בשלב הזה.

  בברכה,

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום


שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו