כיסא בטיחות טוב למי שאין לו רכב

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• כיסא בטיחות טוב למי שאין לו רכב
    טל
    11/02/2024

שלום, אנחנו צריכים כסא בטיחות, אין לנו רכב, אבל צריך למונות או כשנוסעים ברכבים של ההורים שלנו או חברים.

זאת אומרת משהו (א) קל משקל, (ב) קל להתקנה (אולי עדיף איזופיקס?).

לילדה בת שנה (אז צריך גם נגד כיוון הנסיעה), משקל התינוקת לפחות 9 ק"ג וגבוהה (גובה התינוקת לפחות 77 ס"מ)

תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ברייטקס מרתון קליקטייט

קובי סופר
    12/02/2024

שלום טל,

הייתי ממליץ על ברייטקס מרתון קליקטייט.
    ראשית, דירוגי הבטיחות שלו הם מהגבוהים ביותר שיש אז זה מקסימום בטיחות.
    שנית, כעת המחיר שלו סביר.
    שלישית, יש מערכת קליקטייט כך שהתתקנה ממש קלה ומהירה עם מינמום סיכוי לטעויות אנוש, כמובן מאוד חשוב להתלמד על כך בחנות עם המתקין!
    זו מערכת קלה להתקנה עם חגורה כך שלא צריך להסתמך על איזופיקס, אם נוסעים ברכב ישן לדוגמא. כמוכן, זה יותר בטיחותי מאיזופיקס לדעתי ושוב, ההתקנה מהירה כך שזה חוסך המון זמן.
    הוא לא קל! אבל גם יחסית לא כבד, אין כלכך מה לעשות, הדגמים המובילים יחסית כבדים.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דגמים נוספים של ברייטקס

טל
    12/02/2024

תודה רבה!

בחנות אמרו לי שיש דגם חדש קצת יותר קל משקל גם עם קליקטייט ושיש לו פתיחה יותר קלה להגיע לקליקטייט - ברייטקס פופלר.

יש עליו מידע מבחינת בטיחות? באופן כללי יש לך רושם האם הוא טוב כמו המרתון?

תודה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אין מידע אודותיו ולכן אני פחות ממליץ בשלב זה

קובי סופר
    12/02/2024

שלום טל,

אין מידע אודותיו ולכן אני פחות ממליץ בשלב זה. זה דגם חדש שרק הושק לאחרונה בארץ ובארה"ב. לוקח זמן עד שלוקחים לבדיקות, הבדיקות מקיפות וארוכות ולכן בדרך כלל לוקח כחצי שנה עד שיש מידע. כמוכן, אין מידע מהשטח, בדגמים ותיקים יש גם מידע מהשטח לאחר תאונות כך מקבלים מדד אמיתי איך הם תפקדו בזמן אמת.
    היות ובדגמים חדשים אין לנו שום מידע, גם כשזה מגיע מיצרן בכיר כמו ברייטקס שרוב הדגמים שלהם הם בטופ של הבטיחות, עדיין אני הייתי נמנע. בסוף זה לקחת הימור וגם אם זה הימור מושכל זה עדיין הימור. גם הוואן פור לייף שלהם שהושק לאחרונה נראה מרשים אבל בפועל, דירוג הבטיחות שלו היה טוב מאוד אך לא מצוין כמו המובילים!

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו