עזרה בבחירת כיסא בטיחות נוסף לרכב

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• עזרה בבחירת כיסא בטיחות נוסף לרכב
    ליאן
    20/02/2024

כרגע יש לנו 2 כיסאות בטיחות ברכב, שניהם של אוונפלאו מדגם Every Stage.
    מתלבטים לגבי כיסא נוסף שיוכל להיכנס לרכב בין שני הכיסאות של אוונפלאו.
    נכון לעכשיו שני ילדים, אחד בן 5 והשניה בת שנתיים ובקרוב תצטרף אליהם אחות נוספת.
    כשהלכנו להסתכל בהיצע בחנות שמוכרת כיסאות בטיחות הציעו לנו לרכוש כיסא של Diono מדגם Radian 3R.
    שלושת הכיסאות צריכים להיכנס בספסל האחורי של יונדאי אלנטרה.
    את החברה דיונו אני לא מכירה (הבנתי שהם חדשים בארץ) ואני לא מצאתי יותר מדיי אינפורמציה על רמת הבטיחות של הכיסא.
    בנוסף גם לא בטוח שהכיסא של הדיונו ייכנס ויש מצב שנצטרך לקנות 2 כיסאות דיונו ולוותר על אחד מכיסאות אוונפלו (שכן הם ענקיים, אבל כשרכשנו אותם לא חשבנו עדיין על התרחבות המשפחה).
    אשמח לשמוע את המלצתך לגבי הדיונו.
    כמו כן אם יש לך המלצה אחרת לכיסא שיכול לענות על הצרכים שלנו (בטווח מחירים של עד 1000 ש"ח לכיסא, כי אם נצטרך לקנות שניים, זה יוצא הוצאה דיי כבדה).

תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אני פחות מכיר את מידות הרכבים

קובי סופר
    21/02/2024

שלום ליאן,

אני פחות מכיר את מידות הרכבים ולכן לא מכיר מה יכנס. זה משהו שצריך לבדוק פיזית.
    הדיונו כיסא מעולה למטרה, הוא צר ויכולים להיכנס 3 דיונו בכל רכב. רמת הבטיחות שלהם אבל סבירה ולא מעבר. מהדגמים הצרים, גרקו סלים פיט מקבל את הדירוגים הכי גבוהים, גם כאן לא הכי גבוהים שיש אבל יותר גבוהים מדיונו ולכן אם הגרקו יתאים למטרה, לדעתי אין סיבה שלא הוא די במימדי הדיונו, אז הגרקו אופציה עדיפה. גם ברייטקס הוציאו דגם צר אך לצערי הוא טרם נבחן במבחן השוואתי ולכן אני לא יכול להמליץ עליו בשלב זה.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי ברייטקס

ליאן
    21/02/2024

הציעו לנו גם את Boulevard ClickTight שהוא יותר רחב מהדיונו, וגם יקר ממנו (לא כל כך בטווח מחיר שלנו).
    אותו כנ"ל גם לגבי הכיסא Marathon ClickTight.
    וגם את POPLAR ClickTight שזה הכיסא שראיתי שהוא חדש יותר שאני מניחה שאתה מתכוון אליו.
    אין לו בינתיים שום ציונים של מבחנים שהוא עבר?
    בנוסף קראתי שברייטקס העבירו את היצור שלהם מארה"ב לסין והפופלאר הוא בעצם הכיסא הראשון שיוצר בסין ולא בארה"ב. ושהם לא עושים מראש מבחני ריסוק. מצד שני מדובר בחברה שלהבנתי מאוד אמינה ומוכרת.
    אשמח לשמוע את דעתך בעניין.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא צריך לחשוש מייצור סיני

קובי סופר
    22/02/2024

שלום ליאן,

לא צריך לחשוש מייצור סיני. יש המון דגמים שמיוצרים בסין, בכיסאות בטיחות בייחוד, אין סיבה לחשוש כי יש מבחנים השוואתיים. דגמים של גרקו וגם צ'יקו נקסטפיט הם בטופ של מובילי הבטיחות והם מיוצרים בסין.
    בסין ניתן לייצר מוצר בדולר ואת אותו מוצר בדיוק ב-10 דולר כדי שיהיה איכותי בהרבה, לכן זה תלוי ביצרנים.
    חברות בסדר גודל של ברייטקס שמעבר לזה שיש להם שם טוב לשמור עליו, הם חשופים לתביעות ביטוח רבות, תביעות אזרחיות ובדיקות השוואתיות חיצוניות ולכן הם לא ימכרו משהו מתחת לרמה הרגילה שלהם.
    עם זאת, עד שאין מבחן רשמי כפי שציינתי, לא הייתי רץ לרכוש ולא משנה של איזו חברה.

לגבי בולווארד ומרתון, שניהם בטופ הבטיחותי ועדיפים בהרבה על דיונו, אפשר להסתפק במרתון הזול יותר. אין הבדלי בטיחות בינו לבלווארד. הכל כמובן בתנאי שיכנס לכם לרכב.
    אני כן בעד למתוח את התקציב, צריך לקחת בחשבון שמשך השימוש בכיסאות סופר ארוך (כמה שנים טובות) ולכן, העלות פר יום היא זניחה אבל כן משמעותית ברמת הבטיחות.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו