סטרס גדול- מערכת יחסים

מנהל הפורום

ד"ר נועה ברק
ד"ר נועה ברק
053-4877811
אורית צוקר
אורית צוקר
לקביעת תור אצל אורית צוקר ללא פרסום בפורום

• סטרס גדול- מערכת יחסים
    שלי
    05/03/2019

יצאתי ממערכת יחסים שהייתה כמו רכבת הרים לפני כשנתיים. לאחר מכן, היה הרבה און ואוף בינינו ללא זוגיות, ולפני חודש וחצי נותק לחלוטין. בכל הזמן הזה של האון ואוף לא יצאתי לדייטים. משהו נחסם אצלי. לאקסית שלי הייתה הפרעת אישיות גבולית ומערכת היחסים איתה לא הייתה יציבה וערערה אותי ממש. לפני מספר ימים יצאתי לדייט עם מישהי אחרת, אחרי שכבר מלא זמן לא יצאתי לדייט, היה לי דייט מדהים איתה. בדייט היא סיפרה לי שהיא סובלת מהפרעת אישיות גבולית.
    כשהגעתי הביתה הייתי מאושרת מהדייט אבל מודה שחוויתי מיני התקף חרדה מהרגע ששמעתי שגם לה, כמו האקסית שלי. יש את ההפרעה הזו. אני מניחה שאצל כל אחד זה אחרת. אבל באמת שאני מפחדת על הלב שלי. לא יכולה להיות בעוד מערכת יחסים שהיא רכבת הרים. מצד שני, היא ממש מצאה חן בעיניי.
    צריכה את ייעוצך בעניין.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר נועה ברק - 053-4877811

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• יחסים

ד"ר נועה ברק
    06/03/2019

שלום שלי
    כל אדם הוא קודם כל אדם מעבר לאבחנה זו או אחרת.
    יש כאן הרבה סוגיות הקשורות לעניין. מציעה שתפני לטיפול כדי לבדוק ולברר איך להמשיך

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו