מחפשת חטיבת ביניים באזור השרון

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מחפשת חטיבת ביניים באזור השרון
    נורית
    03/12/2012

ביתי תעלה בשנה הבאה לכיתה ז'. היא ילדה עם אספרגר קל וסובלת מחרדה חברתית ולכן קשה לה לתקשר עם ילדים. היא טובה יחסית בלימודים וכשרונית באומנות. מקבלת סייעת סמויה בביה"ס.
    אנו גרים באזור תל מונד ואני מחפשת חטיבת ביניים שיכולה להתאים לה החל מרעננה/כפר סבא בדרום ועד דרומית לחדרה בצפון.
    אשמח לרעיונות, תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• מחפשת חטיבת ביניים באזור השרון - תגובה

דיטה הוד שיינבלט
    03/12/2012

שלום נורית,
    אני מכירה אישית את חטיבת הבינתיים יהונתן ברעננה, קרוב לכניסה לעיר.
    הצוות שם משתף פעולה וכיתת ה PDD כבר רצה כמה שנים, בכמה שכבות.
    לצערי אין לי היכרות עם מסגרת אחרת. אם יש קוראים המעוניינים לשתף, זה המקום.
    הייתי עושה את הבירור קודם כל מול גורמי החינוך המיוחד (גם במתיא חפר וגם במתיא דרום השרון יש אנשי מקצוע נהדרים בתחום PDD). הם אלה שאמורים לסייע לך למצוא לה מסגרת, להציע לך לפחות את האופציות היכן צפויה להפתח כיתה במרחק סביר מביתכם.
    אח"כ הייתי הולכת עם השמות לבירור בפורומים כלאה (מי מכיר את/ מי שמע על ..) וכן בשיחה עם מנהלת החטיבה ובקשה לבקר שם. זה מקובל
    בהצלחה.
    דיטה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה!!!

נורית
    04/12/2012

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו