צריכה המלצה למטפל רגשי (פרטני) לילד PDD (בן 11.2)

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• צריכה המלצה למטפל רגשי (פרטני) לילד PDD (בן 11.2)
    יוליה קסינישין
    16/04/2017

ילד שלי לומד בבית ספר רגיל בכיתה של ילדי PDD (8 ילד) משולב כ12 שעות שבועיות בכיתה רגילה. לאחרונה גברו אמירות "אני לא שווה","עדיף שלא הייתי נולד" והתווסף יואם שיקפוץ מהגג/החלון ואמירות מסוג זה. בית הספר דרש הערכת סיכון של פסיכיאטר , בביקור הפסיכיאטר התרשמה שאין סכנה מיידית ואין צורך כרגע בטיפול תרופתי , אבל ציינה שטיפול רגשי פרטני הכרחי וזה חייב להיות מטפל/ת שעובד/ת עם ילדי הספקטרום ולא טיפול רגשי לילד רגיל (בבית הספר בני מקבל פעם בשבוע טיפול בפסיכודראמה עם 2 חברים נוספים). תוכלו בבקשה להמלץ על מטפל/ת מסוג זה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• שכחתי לציין אנחנו מחולון

יוליה קסינישין
    16/04/2017

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה למטפל ריגשי

דיטה הוד שיינבלט
    22/05/2017

שלום יוליה,
    לצערי איני מכירה מטפלים בתחום. מאחר שאת מקבלת את הטיפול לו את זכאית בבית הספר, הייתי בודקת מול קופת החולים, דרך המושלם או המקבילות שלו, מהי רשימת המטפלים המוצעת.
    בהחלט חשוב מאוד שהטיפול הריגשי יהיה על ידי מטפל/ת שמומחים בעבודה עם ילדים על הרצף. זו שאלה ראשונה שכדאי לשאול כשפונים למטפלים מן הרשימה.
    בהצלחה,
    דיטה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו