תיקון בקע+מיני מעקף. ניתוח חוזר

מנהל הפורום

ד"ר אסנת רזיאל
ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813
לקביעת תור אצל ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813 ללא פרסום בפורום

• תיקון בקע+מיני מעקף. ניתוח חוזר
    רחלי
    05/04/2021

היי קיבלתי אישור מהוועדת חריגים לתיקון בקע + מיני מעקף. קראתי המון על תיקון בקע ואני חוששת נורא שלאחר הניתוח אני אסבול , קראתי שאנשים מבקשים שיחזירו אותם ל'מצב הקודם' . האם אוכל לעשות רק מיני מעקף ללא תיקון בקע או שאם זה מה שדובר עליו בוועדה יהיה חייב לעשות את זה?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אסנת רזיאל - 053-4877813

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    תיקון בקע+מיני מעקף. ניתוח חוזר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מיני מעקף

ד"ר אסנת רזיאל
    05/04/2021

תוכלי לעבור רק מיני מעקף אם זה מה שתסכמי ביעוץ.
    תוכלי לקבוע יעוץ ונחליט יחדיו מה עדיף עבורך.
    בהצלחה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על נתגובה המהירה

רחלי
    05/04/2021

אני כבר אחרי ייעוץ, זה מה שהוחלט והוסבר לי כמובן השלכות התמודדויות סיכונים טכו אבל קראתי בפורומים אחרי הייעוץ, ונוועדה כבר אישרה את הכל פשוט השאלה שלי אם לפני הניתוח אוכל לומר למנתח שאני רוצה רק מיני מעקף בלי תיקון בקע למרות שזה מה שעליו דיברנו בייעוץ הראשוני לפני הוועדה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בקע ומיני מעקף

ד"ר אסנת רזיאל
    05/04/2021

תקבעי עם המנתח פגישה נוספת להסברים לפני הניתוח. כדי שתקבלי ממנו אינפורמציה מהימנה. יש הרבה סוגים של בקעים ויתכן וסתם הפחידו אותך. בקע סרעפתי התיקון פשוט וקל ועל ידי תפירת ההתרחבות של הפתח בסרעפת. בקעים בדופן הבטן התיקון פשוט וקל באמצעות רשת. את צריכה לדבר עם המנתח ולהבין איזה בקע יש לך. איפה רואים אותו ואיך הוא מתכנן לתקן אותו.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו