חולה סכרת נעורים המון שנים

מנהל הפורום

ד``ר מאיה איש שלום
ד"ר מאיה איש שלום
לקביעת תור אצל ד"ר מאיה איש שלום ללא פרסום בפורום

• חולה סכרת נעורים המון שנים
    בני
    09/05/2022

שלום לך דר אני חולה סכרת נעורים המון שנים יש לי ערכים ממש טובים של סוכר כשאני אוכל ויש ימים שאני אוכל מה שלא הייתי צריך ויש לי ערכי סוכר מעל 400 כשיש לי מעל 400 אנע מרגיש מצוין מזריק ולפעמים יורד לאט לאט ולפעמיים הסוכר יורד רק לאחר שעתיים לא מרגיש שיש לי חומצה קטוטית ממשיך רגיל איך אני יכול לדעת מתי יש לי את החומצה הקטוטית אין לי בבית את המקלונים שבודקים מפני שלא מרגיש שאני צריך אותם העם אני נוהג בסדף כך אני במצב שכתבתי מאז שיש לי את הסכרת נעורים

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לרב חמצת קטוטית מתרחשת כאשר

ד''ר מאיה איש שלום
    10/05/2022

לרב חמצת קטוטית מתרחשת כאשר העליה ברמת הסוכר היא ממושכת נמשכת מספר שעות ולא שעה שעתיים שלוש. אני חושבת שכן כדאי להצטייד בסטיקים לבדיקה מהדם הם ברכישה פרטית דרך גפן מדיקל אבל הם יכולים לתת בטחון לגבי המצב בעיקר במצב של מחלה. כי התסמינים של חמצת קטוטית לא ספציפים הם חולשה הקאות כאבי בטן ותסמינים דומים יכולים להיות בעקבות זהום ויראלי במערכת העיכול.
    בכל מקרה מה שתארת לא מחשיד לחמצת קטוטית
    בברכת בריאות

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו