כאבי חזה ממושכים לאחר בדיקת ממוגרפיה

מנהל הפורום

ד``ר גד לוטן
ד"ר גד לוטן
לקביעת תור אצל ד"ר גד לוטן ללא פרסום בפורום

• כאבי חזה ממושכים לאחר בדיקת ממוגרפיה
    לילך
    15/08/2020

דר' שלום, אני בת 65, לפני שלוש שנים הוציאו לי גוש מהשד שהיה שנים רבות לא סרטני בהדרמה מקומית. בתאריך 27.7.20 קראו לי לעשות ממוגרפיה ו-us שד. הטכנאית היתה אגרסיבית ואלימה ברמה לא נורמלית, לחצה לי כ"כ חזק עם המכשיר גם הורידה ידנית אח"כ, שצעקתי שכואב לי והיא ענתה לי בתוקפנות ככה צריך אחרת יכולים לקרוא לך שוב שלא רואים, ולא רצתה שאראה מה היא עושה צעקה תרימי את הראש למעלה. הרגשתי שאני לא נושמת בזמן הבדיקה מרוב הכאב כמעט התעלפתי... כבר כמעט 3 שבועות יש לי כאבים גם בלילה מאד חזקים במיוחד בצד של הניתוח, שורף וכואב לי שאני הרבה על משככי כאבים. השאלה שלי בבקשה האם יכול לקרות מצב שמהלחיצה האגרסיבית אפשר לפוצץ גושים/ בלוטות/ רקמות או לעשות שטף דם פנימי? ולמה כאלה כאבים אחרי תקופה ארוכה שנאמר לי שתוך כמה ימים האי נוחות אמורה לעבור. אנא ממך, אם אפשר לקבל תשובה כנה, ומה אפשר לעשות ולבדוק אם חלילה נעשה נזק מרשלנות. הכל יכול לקרות. תודה מראש וסליחה על אורך השאלה. לילך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ממוגרפיה

ד''ר גד לוטן
    15/08/2020

ממש לא לפורום ניתוחים לפרוסקופיים

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו