דיאטה ואין כמעט ירידה במשקל

מנהל הפורום

עינת לב ארי
עינת לב ארי
 סיון דוד
סיון דוד
לקביעת תור אצל סיון דוד ללא פרסום בפורום

• דיאטה ואין כמעט ירידה במשקל
    רותי
    06/07/2017

שלום לכולם.
    התחלתי דיאטה לפני שלושה שבועות כולל פעילות ספורטיבית. הדיאטה שלי כוללת שתיה מרובה של מים ביום ואני שותה רק מים ולא שום דבר אחר. אכילה של פירות וירקות. בצהריים מנת בשר וסלט ובערב ביצה קשה גבינה רזה וטונה עם ירק בצד. אני עושה פעילות ספורטיבית. איך הגיוני שבשבוע הראשון ירדתי 2 קילו ובשבוע השני והשלישי. המשקל לא זז בכלל???

אשמח לתשובה בהקדם

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דיאטה קיצונית ועצירה במשקל

סיון דוד
    06/07/2017

שלום רותי
    ירידה במשקל בשבוע הראשון נובעת בד"כ מירידה של נוזלים בגוף ולא שומנים. לא ציינת מה את אוכלת בבוקר- או שאינך אוכלת כלום רק פרי וירק? מה עם אכילה בין הארוחות? האם את אוכלת רק פעמיים ביום???
    במידה וכך הדבר מדובר בדיאטה קיצונית ואינה בריאה. מומלץ לאכול 5-6 ארוחות ביום, קטנות , לא כבדות וגדולות, להקפיד על צריכת סיבים תזונתיים מירקות, דגנים מלאים, קיטניות ומעט פירות, מים כפי שאת מקפידה, והכי חשוב לגוון בתפריט .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטה קיצונית

עינת לב ארי
    31/07/2017

אכן, מסכימה עם סיון, דיאטה לא מאוזנת כמה פירות ביום את אוכלת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו