אביאנה או כדורים לדלקת מפרקים

מנהל הפורום

ד``ר איתן פאר
ד"ר איתן פאר
לקביעת תור אצל ד"ר איתן פאר ללא פרסום בפורום

• אביאנה או כדורים לדלקת מפרקים
    שיר
    07/06/2019

שלום דוקטור. אני בת 54 ולקחתי אביאנה במשך 8 שנים (בעיקר להקלה על גלי חום). מאחר וההמלצה הכללית היא לא לקחת כדור זה לאורך שנים רבות, הפסקתי לקחתו לפני 10 ימים. מספר ימים לאחר מכן התחילו לי כאבי מפרקים בכפות ידיים ובכף יד שמאל יש גם הקרנה לזרוע כמעט עד לכתף. יש גם רגישות רבה לקור בידיים והכאב מתעצם בקור. אני תוהה האם יש קשר בין הפסקת לקיחת הכדור לבין זה. והשאלה השניה היא, מה פחות מזיק, לקחת כדורים נגד דלקת מפרקים (בהנחה שיש לי דלקת מפרקים) ותוסף סידן למניעת אוסטאופורוזיס, או לחזור ולקחת אביאנה, כדור שגם שומר מפני אוסטאופורוזיס, מוריד גלי חום ומונע דלקת מפרקים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אביאנה- מיגבלת זמן

ד''ר איתן פאר
    09/06/2019

מיגבלת הזמן ללקיחה של אביאנה בפרט והורמונים בכלל הוסרה כבר לפני שנים
    תחזרי לאביאנה לשנים ארוכות של בריאות ואיכות חיים

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי מפרקים

יובל
    12/06/2019

היי שיר, לדעתי כדאי לך לנסות את דנסיטי, שהוא תוסף סידן אמורפי שמאוד עוזר במקרים של כאבי מפרקים. יש לי חבר שלקח אותו וזה עזר לו להפחית את הכאבים כבר ביום הראשון. אני לא יודע מה ההוראות במקרה שלך, אבל את יכולה להתקשר אליהם ולשאול. מאחל לך בריאות.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו