בחירת סוג הורמון

מנהל הפורום

ד``ר איתן פאר
ד"ר איתן פאר
לקביעת תור אצל ד"ר איתן פאר ללא פרסום בפורום

• בחירת סוג הורמון
    אלה
    24/03/2020

שלום ד"ר פאר,
    אני בת 50 וחצי. באוקטובר 2019 קיבלתי מחזור. באמצע דצמבר היה דמם ממש מינורי. מאז לא קיבלתי מחזור. בבדיקות דם שביצעתי כעת התוצאות היו: e2 149 , fsh 54.3,lh39.7.
    יש לי אוסטואופניה ולא לוקחת טיפול תרופתי למעט ויטמין d. האם יכולה כבר להתחיל טיפול הורמונלי ? האם ממליץ לי על דואביב או אביאנה ? הבנתי שבדואביב יש תחליף לפרוגסטרון ויותר בטוח לשימוש אולם האם יש מספיק נסיון איתו כדי לדעת שמהווה תחליף אופטימלי לפרוגסטרון מבחינת התפקיד שלו בגוף האישה? תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בחירת סוג ההורמון

ד''ר איתן פאר
    29/03/2020

את בכלל לא בגיל המעבר היות ולא חלפה שנה מהמחזור האחרון וגם לא לפי בדיקות הדם שלך
    את בטרום גיל המעבר
    ולתקופה זו הטיפול המומלץ זה נובופם

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בתגובה לתשובתך על נובופם

אלה
    30/03/2020

תודה.האם אתה ממליץ לי לקחת את הנובופם למרות שאיני סובלת מתסמינים כולשהם של גיל המעבר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו