שימוש במדבקות הורמונים- בת 51 וחצי

מנהל הפורום

ד``ר איתן פאר
ד"ר איתן פאר
לקביעת תור אצל ד"ר איתן פאר ללא פרסום בפורום

• שימוש במדבקות הורמונים- בת 51 וחצי
    אלה
    16/02/2021

שלום,
    אני בת 51 וחצי.
    לוקחת אביאנה מזה 10 חודשים כשמירה והגנה על הגוף . במשפחתי יש אמא ואחות שסובלות מאוסטפואורוזיס ובנוסף לאמי דלקת פרקים. לי אובחנה אוסטואופניה לפני מספר שנים. שוקלת לעבור למדבקות אוורל קונטי . מה מומלץ במצבי בהתחשב בתורשה הבעייתית ? אם מנסה אוורל קונטי יכולה תמיד לחזור לאביאנה? במידה ואתה ממליץ על אוורל האם יכולה להשתמש בחצי מדבקה פעמיים בשבוע ? תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אביאנה , מדבקות אוורל קונטי

ד''ר איתן פאר
    23/02/2021

המידה וטוב לך וללא תופעות לואי עדיף לך להשאר עם אביאנה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לתשובתך כל מדבקות אוורל ורסוס אביאנה

אלה
    26/02/2021

שכחתי לציין שהרופאת נשים ממליצה הרבה יותר על המדבקות כי ההורמונים לא עוברים דרך הקיבה ויש פחות סיכונים של קרישיות. אודה מאוד שתסביר יותר בפירוט את היתרונות והחסרונות של כל אחד ההתכשירים במקרה שלי. (מזכירה שאני בת 51 וחצי ומזה 10 חודשים נוטלת אביאנה ועם אוסטופאניה)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו