בדיקות לילד בן 12

מנהל הפורום

ד``ר ברוך קושניר
ד"ר ברוך קושניר
לקביעת תור אצל ד"ר ברוך קושניר ללא פרסום בפורום

• בדיקות לילד בן 12
    מיטל זהבית
    25/01/2018

שלום. בעקבות הרטבת לילה ראשונית הבן שלי (12) נשלח לבדיקות דם ושתן. הגיעו כמה תוצאות מדאיגות. יש לנו תור רק עוד שבוע ואשמח אם תעזור לי להבין אותם. הבדיקה LDH תוצאה ‎נפסל - דגימה המ תוצאה לעומת טווח הנורמה הערות והסבר שם הבדיקה CK-CREAT.KINASE(CPK) תוצאה 270 U/L תוצאה לעומת טווח הנורמה 20 200 סמן - הערך מחוץ לטווח 270 הערות והסבר הבדיקה KETONES- U STRIP תוצאה NEG תוצאה לעומת טווח הנורמה הערות והסבר שם הבדיקה SPECIFIC GRAV-U STRI תוצאה 1.032 fL תוצאה לעומת טווח הנורמה 1.001 1.030 סמן - הערך מחוץ לטווח 1.032 הערות והסבר שם הבדיקה PH- U STRIP תוצאה 6.0 תוצאה לעומת טווח הנורמה הערות והסבר שם הבדיקה PROTEIN- U STRIP תוצאה 50 mg/dl תוצאה לעומת טווח הנורמה 0 30 סמן - הערך מחוץ לטווח 50

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בדיקות לילד בן 12

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בדיקות

ד''ר ברוך קושניר
    25/01/2018

נא פנו אל רופא הילדים לקבלת התייחסות לבדיקות. אני ד"ר לפסיכולוגיה. לא ד"ר לרפואה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו