היי אשמח לעזרה דחופה. תודה רבה

מנהל הפורום

עו"ד ליאת שטיין
עו"ד ליאת שטיין
לקביעת תור אצל עו"ד ליאת שטיין ללא פרסום בפורום

• היי אשמח לעזרה דחופה. תודה רבה
    אלינור
    01/12/2015

היי אני כרגע בהריון חודש תשיעי להריוני ברוך השם. התאריך המיועד שלי 15.12. במקום עבודתי התחלתי ב22.3. הבנתי שאצטרך בשביל לקבל דמי לידה מלאים ולהנות מחופשת הלידה 10 תלושי משכורת. רציתי לשאול אם החודש הזה שהוא דצמבר שזה בעצם התשלום העשירי משוכלל ונכנס בדמי לידה של השלושה וחצי חודשים? הרי זה יהיה חודש חלקי. ואם בכלל אני רשאית לקבל את כל דמי הלידה. בנוסף האם כדאי לי לצאת למנוחה של כמה ימים בבית? אני מפחדת שזה ירע לי בדמי לידה. אשמח לתשובתך ועזרתך. יום מקסים

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• היי אשמח לעזרה דחופה. תודה רבה - תגובה

עו"ד ליאת שטיין
    02/12/2015

אלינור שלום,
    חודש חלקי נכלל בתקופה האכשרה (תבירת הותק לקבלת הגמלה), אך אינו נלקח בחשבון בחישוב של גובה דמי הלידה.
    ימי מחלה בבית עלולים להביא לפגיעה בדמי הלידה, היות ומחלה לא משולמת באופן רגיל, אלא באופן מופחת, ועלייך לשקול את העניין בהתאם.
    בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה

אלינור
    02/12/2015

שאלה נוספת, איזה חודשים יחושבו לי כדמי הלידה ספטמבר אוקטובר ונובמבר? זאת אומרת שבדצבר לא יחושב לי בשכלול.
    ואם זה נחשב בוותק אז זה אומר שהוא נכלל בתלוש עשירי?

תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו