שבוע 19 הריון ראשון , נאלצת לעשות נסיעות מעל 100 קמ לעבודה הלוך וחזור

מנהל הפורום

עו"ד ליאת שטיין
עו"ד ליאת שטיין
לקביעת תור אצל עו"ד ליאת שטיין ללא פרסום בפורום

• שבוע 19 הריון ראשון , נאלצת לעשות נסיעות מעל 100 קמ לעבודה הלוך וחזור
    אסתר
    10/07/2018

שלום אני רוצה להתייעץ
    אני שבוע 19
    עובדת בתל אביב במקום העבודה כבר 3 שנים
    התחתנתי ועברתי לבאר שבע
    בתכנון היה לעבור תפקיד בעבודה לבאר שבע רק אחרי החופשת לידה אך בעקבות הנסיעות הכובד העייפות ועוד לשבת במשרד 8 וחצי שעות והגב כואב לצערי לא באלי להמשיך חוץ מזה הנסיעות גם מסוכנות אני נוהגת והערנות שלי לא גבוהה בתקופה הזו ... העברתי מכתב בעבודה עם בקשה לעבור תפקיד לבאר שבע בטענה שהנסיעות עולות על 60 קמ(100 וקצת קמ למעשה) ואין מתקדם בנושא כי אין שם תקן לקבל עובדת ובטח שלא בהריון ...
    אני ממש לא יודעת כבר מה לעשות
    אני בהריון לא איזה חולה ולא באלי להיות בתקופה כזו ככה ולהרגיש מסכנה וחסרת אונים .
    אני ממש רוצה להוציא שמירת הריון אין לי כוח סבל לנסיעות האלה לעבודה ואז שוב חזרה נסיעה..
    הפנו אותי לרופא תעסוקתי הוא לא מעוניין בכלל לקבל אותי כי מרחק נסיעות בכלל לא מעניין אותו ...
    מבקשת עזרה דחופה ממי שמבינה בנושא טוב יותר ממני
    חשוב לציין שזה הריון ראשון שלי אגב.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שמירת הריון

עו"ד ליאת שטיין
    18/07/2018

אסתר שלום,
    אכן שמירת הריון לא ניתנת רק בשל קושי במישור של הנסיעות.
    אם קיים קושי רפואי אחר, נסי לבדוק אותו, כשממילא אין צורך לפנות לרופא תעסוקתי, אלא לרופא נשים בעניין זה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו