פורום רפואת עור משלימה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו רפואת עור סינית, טיפולים טבעיים בבעיות עור, פסוריאזיס, אקנה, אסתמה של העור, גירודים בעור, אקזמה ועוד

מנהל הפורום

דוד פרלה
דוד פרלה
 אמיר קלי
אמיר קלי
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל אמיר קלי ללא פרסום בפורום

• הופעת פצעונים על הפנים ודרכי טיפול
    שירה
    11/09/2020

יש לי לאחרונה פצעונים על הפנים. בחיים לא היה לי כך, השאלה אם יכול להיות מכדורים חדשים לאפילפסיה שיש לי שלוקחת? או קו המחשבה שלי יותר מהמסיכות הכירורגיות והקיץ עם הלחות והולכת ברגל ונוסעת באוטובוסים, יכול להיות שמזה ואם מהמסיכה מה אפשר לעשות או למרוח על הפנים?
    משתמשת בקרמים יומיום עדינים אפילו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בעיות זיעה ותחושת שריפה בירכיים אחוריות
    משה
    11/09/2020

בן 28 סובל שנה וחצי מזיעה בירכיים האחוריות ( (SADDLE REGION) ממש מתחת לעכוזים. באותו זמן ממש הופיעה ווריקוצלה באשכים. יש לציין שבארבע השנים האחורנות הייתה לי ויש רגישות לקור. אבל איזור הירכיים האחוריות פשוט נעשה לוהט וחם כשאני הולך לישון. גם במהלך היום אני מרגיש את זה אבל פחות מפריע לי שאני מזיע שם ביום ויש אי נוחות ואפילו מרגיש כאב בשריר שמחבר את הישבן עם הירך האחורית לפעמים.
    בבדיקה אצל ראומטולוג אין סימנים לשום דבר ראומטולוגי, בכל זאת שלח אותי לבדיקות דם והכל תקין.
    בבדיקה אצל נוירולוג הכל תקין שלחו MRI של כל עמוד השדרה הכל תקין וכל בדיקות הדם תקינות.

מבחינה אורטופדית הכל תקין. מיפוי עצמות תקין.

אני חושב שכל הסיפור נבע מזה שהייתה תקופה לפני שנה וחצי שהייתי בחו"ל והלכתי הרבה ביום, משהו כמו 15-17 ק"מ בכל יום חצי שנה רצוף אולי זה גרם לקרע מינורי בשריר שמחבר או הגידים שמחברים ביןם העכוז לירך האחורית.

בכל מקרה אני לא יכול לישון מזה בלילה - מדובר בזיעה ותחושת שריפה וחום קיצוני בצורה סימטרית בשני הירכיים האחוריות. נוירולוג נתן לי ליריקה וזה כבר לא עוזר, לא משנה כמה אני מעלה את המינון. אף אחד לא אבחן אותי.
    ביצעתי את כל הבדיקות האפשריות וגם EMG וגם CPK תקין וכל בדיקה יצאה תקינה גם EEG תקין. כל בדיקות תקינות. הליריקה זה לא מרפא אני צריך משהו שירפא אותי וצריך אבחנה - מה הבעיה?
    יש לציין שאם אני לא שוטף את האיזור הזה במים קפואים 4 או 5 פעמים לפני שינה אני לא יכול להירדם.
    אני לא יכול לישון על הגב. אם נרדם (תמיד נרדם בלי מכנסיים לא יכול ללבוש אותם מהחום בירכיים) מיד במהלך השינה הגוף זורק את השמיכה כדי לא להזיע שם והשינה נהיית פחות איכותית, ואני מתעורר אחרי שעתיים כל המהלך הזה גורם לי להתחיל את היום ב-14:00 ללא יכולת לזוז, אני בחור צעיר שמאבד את החיים שלו ממש במצב נכה.

יש לציין שכל החיים אני סובל מכאבים אחרי עמידה ממושכת ותמיד מחפש נעל עם ג'ל כמו נימבוס או קוואנטום של אסיקס אני לא יכול להיות עם נעל אחרת.

יש לציין שלפני 4 שנים עברתי טיפולי הסרת שיער ללייזר באיזור הזה, כולל אגן מפשעות וכל הרגליים וזה כאב מאוד! במיוחד באיזור הירכיים אחוריות. המבנה שלי היה כזה שהייתי שעיר מאוד באיזור גוף תחתון
    אני נמצא במצוקה גדולה!
    מה לעשות??? אודה לכם נורא!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• דלילות יתר בשיער בעקבות נשירה מאסיבית של שנה
    גילה
    14/07/2020

אני בחורה בת 28 בריאה, לפני כשלוש שנים התחילה לי נשירה מסיבית בשיער במשך כשנה. מאז הנשירה פחתה. אך השיער שלי נהיה מאוד דליל. השאלה שלי היא האם כל השיער גדל כמו שהיה או שאין מה לעשות? יש לציין כי הסיבה לנשירה היא לחץ נפשי שהייתי בו וכל בדיקות הדם שלי תקינות. בתודה ענבר.

הוספת תגובה

תמונה

• מחלת עור סרפדת/ כוורות
    לוי ברק
    03/06/2020

מדובר ב Hives , סרפדת, כוורות.
    נפיחות , אדמומיות, גרד קשה בכל מקומות בגוף .
    ממה שהובן עד עתה יתכנו מס' אפשרויות להופעת התסמינים.
    משחות שניתנו לא פעלו לפתרון .
    מה מוצב לעשות כדי לפתור בעיה זו ,
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    מחלת עור סרפדת/ כוורות

הוספת תגובה

תמונה

• האם ניתן להצמיח שיער גבות לאחר טראומה?
    אנונימית
    25/05/2020

שלום. עברתי טיפול לייזר באזור הפנים ולדעתי ניזוק איזור הגבות לאחר קירוב ידית הלייזר 2-3 פעמים לכל היותר. זוהי רק סברה, מאחר ואני גם בעלת רקע נטילת כדורים שלפי שמועה גם בעלי השפעה לרעה על צמיחה ונשירת שיער עקב שיבוש הורמונלי. השיער מזה 4 שנים אינו צומח כמעט בחלקן העליון של הגבות. מדובר על חסרון שיער עדין יותר המגדיר מסגרת לגבות (שנקרא בסלנג : baby hair) חסרונו יוצר מעט מראה משורטט מידי ומלאכותי. איך אוכל להשיב צמיחה?

הוספת תגובה

תמונה

• קלו קוט יכול להחמיר מצב של צלקת?
    Shira
    20/05/2020

עברתי ניתוח להוצאת ציסטה קטנה בחזה, עבר חודש מאז וכרגע מה שנשאר זה רק סימן קטן אדום (שטוח ולא בולט).

התחלתי לשים לפני יומיים קלו קוט על המקום (לפעמיים ביום) האם זה יעזור כנראה להעלים את הסימן האדום שנשאר מהר יותר? האם התחלתי מוקדם מדי?
    האם יש סיכוי שקלו קוט יכול להחמיר את המצב של הצלקת במקום לשפר?
    תודה רבה מראש!

הוספת תגובה

תמונה

• קלו קוט

אפרת
    24/05/2020

אני אחרי 3ניתוחים קיסריים ואין לי ספק שקלו קוט עזר לי מאוד צימצם לי את האדמומיות והנפיחות של הצלקת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול ברוזיצאה בלחיים סמוקות
    אושרה
    18/05/2020

מזה כחודש (גיל 55) יש לי לחיים סמוקות באזור שליד האף. מתפשט לאף ולמצח. האם זה קופרוז רוזיצאה? מה הטיפול המועדף? מריחת משחה או כדורי אנטיביוטיקה? עד שאלך לרופא עור רוצה לברר מה האופציות... מה הטיפול המקובל במצבים כאלה. תודה

הוספת תגובה

תמונה

• אדמומיות ונקודות אדומות בפנים
    ש
    27/04/2020

שלום ,
    לפני כחודש בערך התחילו להופיע בסנטר ובלחיים נקודות אדומות סגולות ואדמומיות חזקה , מציינת שזה בכלל לא כואב לי ולא מגרד אבל ממש מפריע מהבחינה האסתטית
    הלכתי פעמיים לרופאת עור שסברה שזה גירוי או אלרגיה
    נתנה לי משחת בטאקורטן שלא עזר בכלל
    ובפעם השנייה שהייתי אצלה נתנה לי מרשם לכדורים (טלפסט) וגם זה לא עזר ...זה נורא מדאיג אותי שהרופאה לא יודעת מה זה , אני סובלת גם מהתרחבות של כלי דם בפנים ואוכל לטפל בזה רק אחרי הקורונה
    אודה לכם אם תוכלו לכתוב את דעתכם . תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• פצעים בגוף ובפנים
    ר .
    18/04/2020

שלום,
    לפני כ3 חודשים במהלך ההריון התחילו להופיע לי פצעים בעלי ראש לבן בכתפיים,
    ביקרתי אצל רופא עור שאמר שזה יעבור וזה בעקבות ההורמונים נתן לי למרוח אקנה מיצין.
    היה אמור להיות לי תור לביקורת אבל הוא בוטל בעקבות המצב.
    היום אני כבר חןדשיים אחרי לידה משחה לא עזרה והפצעים החלו להתפשט לכל אורך הגב, הצוואר והכתפיים.
    זה בלתי נסבל מאחר וזה מאוד מגרד.
    חשוב לציין שאני בחופשת לידה ואני אשת קבע כך שאין לי גם איך להגיע לרופא היחידה שלי כך שאין לי אפילו יכולת להוציא מרשם

לקביעת תור
    סגירה
    פצעים בגוף ובפנים

הוספת תגובה

תמונה

• פצעים בגוף ובפנים

ר .
    18/04/2020

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ריח של כלב רטוב מהראש
    מייק
    12/03/2020

הי
    יש לי כבר מזה כחודש וחצי ריח רע מהראש.
    הריח לא עובר גם כשאני מתקלח וחופף טוב את הראש.
    הריח דומה לריח של זבל או ריח של כלב רטוב.
    הלכתי לרופא עור והוא אמר שיש לי סיבוריאה להביא לי מרשם לשמפו coal הבעיה שאין אותו באף מקום ואני לא יודע מה לעשות.
    איך אני יכול לטפל בריח הזה? הריח באמת מסריח ולא נעים לי להיות ליד אנשים כי הם מריחים וזה מתסכל מאוד.
    מה ניתן לעשות בנושא? איך אפשר לטפל בזה ולהעלים את הריח?

לקביעת תור
    סגירה
    ריח של כלב רטוב מהראש

הוספת תגובה

תמונה

• דרמובט - Dermovate ובעיות עור באיבר המין
    עידן כהן
    02/03/2020

היי ברצוני לדעת האם Dermovate משחה, ניתן להשתמש בו בבעיות עור באיבר המין?

הוספת תגובה

תמונה

• פסורייזיס בפין טיפול שהוא לא משחה
    יניב
    28/12/2019

שלום, אני סובל מכתמי אדמומיות על הפין. ע"פ הרופא אובחן כפסורייזיס, התופעה החלה לקראת שנות השלושים, היום אני בן 46. משתמש מידי פעם בקרם סטרואידי להעלמת הקטמים.
    לאחרונה הרופא ביקשה שאפסיק לטפל במשחה זו מכיוון שהיא לא בריאה לשימוש למשך זמן ממושח. לא תמיד זה מופיע, יש תקופות שאין בכלל סימנים. כשזה מופיע יש הרגשה של גירוי ועיקצוצ. מה ניתן לעשות והאם יש טיפול מונע או סופי אחר.

הוספת תגובה

תמונה

• פסוריאזיס טיפול

דוד פרלה
    07/01/2020

שלום יניב
    אין טיפול סופי,יש טיפול מונע ברפואה סינית שיכול לשפר את המצב ,ולהאריך משמעותית את תקופות הרגיעה, הטיפול כולל צמחי מרפא תוספי תזונה דיקור ושינוי תזונתי הניתנים לאחר אבחון,
    בברכה
    דוד פרלה מומחה לטיפול ברפואה סינית בבעיות עור

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כתמי פיגמנטציה על הפנים
    שלי
    11/12/2019

אני בת 65 ויש לי כתמי פיגמנטציה בפנים. במהלך השנים האחרונות התווספו כתמים נוספים. אני לא נחשפת לשמש וסביר להניח שמדובר בפימנטציה גנטית. האם יש טיפול להבהרת הכתמים או להסרתם? כיצד ניתן למנוע כתמים עתידיים.

לקביעת תור
    סגירה
    כתמי פיגמנטציה על הפנים

הוספת תגובה

תמונה

• פוטוסנסטיביטי רגישות יתר למקורות אור ושמש UV
    משה
    08/12/2019

סובלת מרגישות יתר למקורות אור ושמש UV
    התיז על פני חומר ניקוי פנטסטיק
    הומלץ לי להשתמש במופירוסין לסרוגין באזור הפנים במשך 44 ימים כל פעם במקום אחרנאמר לי להפסיק את השימוש במופירוסין
    והומלץ להשתמש בדרמקומבין למספר ימים לאחר המריחה הראשונה הרגשתי בעירה בפנים והלחיים התאדמו שטפתי את הפנים והפסקתי את השימוש בדרמקומבין והפנים עדיין שורפים
    האודם בלחיים עובר וחוזר תופעות לוואי צמרמורת וזרמים מהמותן ועד הקרקפת
    איני יכולה לצאת מהבית כל יציאה וחשיפה למקורות אור מלווה בכוויה בפנים
    משוועת לעזרה
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• יש לי כתמי דם ברגל
    עומר
    30/11/2019

שלום יש לי כתמי דם ברגל זה בא והלך בשניהם צרפתי תמונות תודה על העזרה

לקביעת תור
    סגירה
    יש לי כתמי דם ברגל

הוספת תגובה

תמונה