פורום רפואת עור משלימה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו רפואת עור סינית, טיפולים טבעיים בבעיות עור, פסוריאזיס, אקנה, אסתמה של העור, גירודים בעור, אקזמה ועוד

מנהל הפורום

דוד פרלה
דוד פרלה
 אמיר קלי
אמיר קלי
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל אמיר קלי ללא פרסום בפורום

• יובש תמידי בידיים - מה אפשר לעשות?
    קורל
    11/11/2019

יש לי יובש תמידי בידיים. העור שלי תמיד מחוספס ולא נעים. אני משתמשת כל הזמן עם קרמים טיפוליים לידיים. זה קצת עוזר זמני אבל היובש עדיין נשאר. זה ממש מתסכל. רציתי לשאול מה אפשר לעשות בעניין?
    תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שרלטנות במוצרים טבעיים
    מאיה
    22/09/2019

רציתי לדעת למה עובדים על הציבור ומוכרים לו פורמולות "צמחי מרפא" במחירים מופקעים שאפילו לא עוזרים לריפוי של בעיות בריאותיות? מילא היו מוכרים בזול..

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אולטרסאונד בקרקפת
    קרן
    22/09/2019

ד״ר שלום,
    לפני כמה חודשים שמתי לב שעל הקרקפת מתחת לשיער יש לי מעין ג׳ולה קטנה שבולטת מעל פני העור. באותו הצבע של הקרקפת. ניגשתי לרופא עור שבדק ואמר שנראה לו תקין אבל ליתר בטחון הפנה אותי לבדיקת אולטרסאונד. השאלה שלי- ניתן לעשות בקרקפת אולטרסאונד למרות שיש שם שיער? הג׳ולה דיי קטנה.. לא יצטרכו לגלח לי את השיער שם אלא רק להזיזו?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אולטראסאונד בקרקפת

אמיר קלי
    22/09/2019

השאלה צריכה להיות מופנית לפורום רופאי עור.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יבלת בגב היד
    חן יוסי
    19/09/2019

למעלה מ-3 שנים בני בין 19.5 סובל מגידול חוזר ונשנה של יבלת בחיבור שבגב אצבע האמה לעצם כף היד , עשרות טיפולים , ביקורי רופאים, משחות וטיפולים ארוכים, טיפולי לייזר בבית חולים, כלום לא עוזר זה תמיד צומח בחזרה, זה גדול ומכוער, מה ניתן לעשות?, האם למשהו יש הצעה אפקטיבית קונבנציונלי או לא, תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• יבלת בגב היד
    חן יוסי
    19/09/2019

למעלה מ-3 שנים בני בין 19.5 סובל מגידול חוזר ונשנה של יבלת בחיבור שבגב אצבע האמה לעצם כף היד , עשרות טיפולים , ביקורי רופאים, משחות וטיפולים ארוכים, טיפולי לייזר בבית חולים, כלום לא עוזר זה תמיד צומח בחזרה, זה גדול ומכוער, מה ניתן לעשות?, האם למשהו יש הצעה אפקטיבית קונבנציונלי או לא, תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פתאום התחילו נקודות בגב הרגל
    דן
    18/08/2019

שלום רב

פתאום התחילו נקודות בגב הרגל צילום מצורף.
    חשבתי שבא בעקבות משחה ששמתי במשך שבועיים לפטריות .אולי רגישות למשחה מורכבת : חמאת ציה לוונדר עץ התה ועוד .
    אבל
    נזכרתי .= ראיתי תמונה שהיה כך ב 2012 בקיץ .(ללא המשחה ). אני נכה ,יושב כל היום עם נעל סגורה .לא זוכר איך עבר אז אבל עבר .

האם זה פטרייה חדשה מהחום של הקיץ שוב ?או נראה לך כמו אלרגיה?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי צבע עם חמצן
    גל
    15/07/2019

שלום ד"ר, האם צבע עם אמוניה עלול לפגוע בעור או בשיער הגבות? אני מעוניינת לצבוע את החללים החסרים גבות שלי והצבע עושה עבודה טובה ואכן צובע את העור עצמו .(אני כמובן נזהרת על העיניים כך שזו לא הבעיה) . אודה על תושבה מפורטת. תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תחושת דיגדוגים ועקיצות בגוף וטפילים
    לירן
    26/06/2019

מזה מספר שבועות סובלת מתחושת דגדוג ברגליים ולפעמים כאב חד כמו עקיצה בכפות הרגליים. ולאורך השוקיים. לעיתים בזרועות. לעיתים מופיעות על פני העור בליטות מורמות שנותנות תחושה שמשהו זז שם. וגם יש סימני עקיצות כמו נקודות אדומות קטנות מגרדות. לאחרונה התחושה גברה.
    ניסיתי למרוח שמן על בגוף כדי להרגיע ואז לתדהמתי התחילו להופיע על פני המקומות המגרדים לאורך הרגליים ולהפתעתי גם בכפות הרגליים כולל בחלק שדורכים המוני יצורים בגודל כ1 או 2 או 3 מילימטרים בצורה מאורכת כשקצה אחד דק ושני רחב יותר להערכתי. (הם היו טבולים בשמן). מזכיר מראה של כינה אבל מפתיע כי אין לי שיער במקומות האלה אני די חלקה. והם הןפיעו רק אחרי ששמתי את השמן. כאילו יצאו מהעור.
    אני בהיסטריה וממש לא בקטע של ללכת עם זה לרופא. האם יש משהו שאוכל לקחת עצמאית על מנת לפתור את הבעיה ובמה להערכתך מדובר? האם יכול לחזור? לפני שנה הייתי עם אותן תחושות בדיוק ואלרגיות. האם יכול לגרום לאלרגיה? אודה מאוד להערכתך שוחלת גם תמונות שצילמתי כמה שיכלתי מהגועל.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פרופסיה ומריחואנה - ניגודים?
    פלוני
    14/05/2019

שלום רב,

זה שנים שאני צורך פרופסיה ולא מפספס יום, מצב השיער שלי היה בסדר גמור עד לאחרונה.
    השינוי הכי משמעותי שעשיתי לאחרונה הוא צריכת מריחואנה על בסיס יומיומי.
    מכיון שהפרופסיה מדכאת את החשק המיני (קצת) והמריחואנה מגבירה את החשק הרבה, ישר עשיתי קשר בין הנשירת שיער הפתאומית שלי לבין מריכת המריחואנה.

האם יש היגיון בדברי? לא מצאתי חומר על זה באינטרנט

תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בליטה בקרקפת, מעין ג׳ולה מתחת לשיער
    קרן
    13/05/2019

שלום ד״ר,
    לפני כחודש וחצי צמחה לי פתאום מעין בליטה קטנה בקרקפת מתחת לשיער. כמו ג׳ולה קטנה, קשיחה. לא כואבת ולא מציקה.. אבל פשוט קיימת שם.
    האם זה מסוכן? אני בת 29, בריאה, בהריון. תופעה שאתה מכיר?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה: בליטה בקרקפת, מעין ג׳ולה מתחת לשיער

אמיר קלי
    14/05/2019

יש לפנות לפורום כירוגיה או בדיקה על ידי כירורג

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רפואה סינית לטיפול בדלקות עור מסוג איררטנטית
    ron
    06/05/2019

שלום רב עקב אלרגיה חד פעמית לחומר חיטוי במפעל מזון בצפון נוצרה לי בכפות הידיים סוג של דלקת עור אירטטנטית קלה במקום יש שתי שלפוחיות קטנות מעט מגרדות עם קצת אודם ובעיקר יובש לא נעים ורגישות למים.הייתי אצל הרבה רופאי עור ואלרגיה שהמליצו על שימוש בסטרואידים מאד חזקים עם הרבה תופעות לוואי.מה מומלץ לעשות? האם הרפואה הסינית יודעת לפתור מצבי עור מורכבים מסוג דלקות עור ממגע במיוחד לאחר חשיפה לאותו חומר חיטוי ??

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול נגד הזעת יתר - מירה דריי
    משה דרעי
    17/12/2018

miraDry הוא טיפול שמתיימר לפתור את בעית ההזעה בבית השחי בקרני מיקרו - אשמח לשמוע יותר עליו, תופעות לוואי, כמה הוא בטוח והאם הוא אכן עובד?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אקנה במצב בינוני ורואקוטן
    עמנואל
    21/10/2018

שלום , אני בת עשרים 1.52 ושוקלת 50 קג יש לי אקנה כבר עשר שנים במצב בינוני והשבוע הרופא נתן לי מרשם לרואקוטן במינון עשרה מלגרם פעם ביום רציתי לשאול האם המינון הוא בסדר? או שנמוך מדי? שמא לא ישפיע...

בנוסף רציתי גם לברר , התחלתי לקחת ב17 לחודש כך שאסיים ב17 חודש הבא ונקבע לי תור רק ל26 כך שכשאסיים את הכדורים במרשם הזה יעברו שמונה ימים עד שאגש לרופא ואקבל את המרשם הבא בשנית אז השאלה היא האם זה בסדר שיעברו שמונה ימים עד שאחזור ליטול את הכדור ?ההשפעה של הכדור תפוג אם לא אטול את התרופה במשך שבוע? או שלא חייבים ליטול את התרופה ברצף?
    מצטערת אם חפרתי זה נורא חשוב לי אשמח אם תענו לי על השאלות תודה רבה רבה מראש!!!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בנושא שלבקת חוגרת
    גיא
    27/09/2018

שלום רב דר
    אני בן 40 ואבחנו אצלי לפני 24 שעות שלבקת חוגרת אני מטופל בכדורים אנטי ויראלים בשם valtrex 3 פעמים ביום כפול 2 למשך שישה ימים שאלותיי אלייך בבקשה :
    יש לי תחושת עייפות ולעיתים צמרמורות ורגישות ( אך בלי חום ) האם זה אופייני
    1. מתי אמורים לעבור הכאבים
    2. האם בדרך כלל כאבי הגב והתחושה נעלמים?
    3. האם כשהפריחה נעלמת הכאבים נעלמים
    4. כאמור נתנו לי משחה וכדורים שציינתי האם יש טיפול נוסף ?
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שלבקת חוגרת

דוד פרלה
    28/09/2018

שלום
    הפורום עוסק בטיפול טבעי ולא עוסק בטיפול תרופתי ,אנא הפנה את השאלה לרופא העור שלך,
    בברכה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלבקת חוגרת

דוד פרלה
    28/09/2018

שלום
    הפורום עוסק בטיפול טבעי ולא עוסק בטיפול תרופתי ,אנא הפנה את השאלה לרופא העור שלך,
    בברכה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עקיצות בעור במשך 3 וחצי חודשים
    אתי
    18/07/2018

הבן שלי כמעט בן 10. במרץ הופיעו פצעים על הגוף. הרופא עור איבחן אבעבועות. טופל ועבר. כעבור שבועיין הגיע גל נוסף והוא קבל את התרחיף לאבעבועות. כשחזר בפעם השלישית הוא נשלח לביפסיה עם חשד לנגיף ורצילה. חיכינו חודשיים לתוצאות. התוצאות מראות שזה ויראלי. עדיין יוצאים בערך פעמיים בשבוע נגעים אדומים בולטים שנראים כמו עקיצות. הם מגרדים ועוברים אחרי כמה ימים. הנגעים מופיעים בעיקר בגב, בבטן ומעט בזרוע. מי מכיר את התופעה הזאת

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה