פחד מגבר דו מיני או גיי

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פחד מגבר דו מיני או גיי
    מילנה
    29/10/2017

שלום , כל פעם כשאני מכירה גבר חדש יש לי פחד שהוא דו מיני או ג'יי,איך אני יכולה להיפטר מתחושה הזו ? (המצב משני סיבות 1.היו כמה גברים בחיי שגיליתי שהיו גם עם גברים והסתירו ממני 2. אני בגיל 30 פלוס ונשאר מעט גברים רווקים סטרייטים לצערי) לרוב אני שואלת אותם אבל מכיוון שרבים מסתירים אני אף פעם לא בטוחה שהם אומרים לי את האמת...מה לעשות ? איך להיפטר מתחושת החשד הזו עם כל גבר?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    פחד מגבר דו מיני או גיי

הוספת תגובה

תמונה

• חשד ואמון

ד``ר דניאל וטלמן
    29/10/2017

החשד וחוסר האמון יוצר לחץ וחרדה אצלך. יש לברר ממה החשש ומדוע זה מאיים עליך אם הגבר התנסה עם גבר אחר?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צריכה עצה דחוף, תודה מראש

מילנה
    29/10/2017

מכיוון שאני רוצה לצאת ולנהל מערכת יחסים רק עם גבר רווק וסטרייט...לכן לא נעים לי כשגברים מנסים להסתיר או לרמות אותי...האם יש דרך לדעת בוודאות לגבי הגבר?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך לשאלה דחופה, תודה מראש

מילנה
    29/10/2017

כיום אם אני רואה תמונה של גבר עם עוד גבר אני כבר לא יודעת מה לחשוב אם זה סתם תמונה חברית או שהם זוג ...ככה גם ברחוב לפעמים אני רואה גבר נחמד והוא הולך עם עוד גבר ואני לא יודעת אם יש טעם להכיר אותו או שזה הבן זוג שאיתו...מה אפשר לעשות כדי לדעת בוודאות ולא להיכנס למצבים של פאדיחה? (מתכוונת לגברים שלא ישר רואים עליהם שהם הומואים או /ו דו מיניים)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפשרות לדעת

ד``ר דניאל וטלמן
    29/10/2017

קשה לדעת ולפעמים לא ניתן לדעת אם אדם (גבר או אישה) הם הטרוסקסואלים, בי סקסואלים או הומוסקסואלים.
    אחרי שיש הכירות יודעים יותר..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו