דלקת בדרכי השתן בגלל אצבע

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דלקת בדרכי השתן בגלל אצבע
    מיטל
    01/11/2017

שלוםרב.
    הכרתי מישהו ממש שמצא חן בעיניי מפה לשם נפגשנו וקיימנו יחסים. וכאשר התחרמנו וכל זה הוא הכניס לי אצבע מקדימה וגם מאחורה. וכנראה את אותה האצבע הכניס פעם קדימה פעם אחורה. כי יום למחרת הרגשתי שצורב לי ואי נוחות למטה. ומסתבר שלאחר 3 ימים גילו דלקת בשתן והתפתלתי מכאבים. אני עצבנית עליו רצח כמו שאף פעם לא שנאתי מישהו. והוא כתב לי שסיפרתי לו שהוא מצטער. אני ממש עצבנית על כל הכאב שעברתי עם הדלקת ולא יודעת מה לעשות??? -:(

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    דלקת בדרכי השתן בגלל אצבע

הוספת תגובה

תמונה

• כאב רגשי וגופני

ד``ר דניאל וטלמן
    01/11/2017

האם את לא יודעת מה לעשות בקשר לבחור או בקשר לדלקת?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בקשר לבחור

מיטל
    01/11/2017

הדלקת מטופלת ברוך השם. לגבי הבחור אני לא מפסיקה לחשוב עליו ולשנוא אותו על כל הסבל שהיה לי בתחילת הדלקת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי הבחור

ד``ר דניאל וטלמן
    02/11/2017

הוא לא עשה זאת בכוונה, כנראה שגם לא מודע לכך שזה עשוי לגרום לדלקת. אם הבחור מוצא חן בענייך כדי לסלוח להמשיך. אם הוא לא אז יש לך תשובה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו