פורום סרטן ורפואה משלימה - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

פרופסור גיל בר-סלע
פרופסור גיל בר-סלע
פרופ משה פרנקל
פרופ משה פרנקל
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל פרופ משה פרנקל ללא פרסום בפורום

• אכילת פשתן
    אור
    26/11/2015

בת 52 ברקע idc רצפטורים חיוביים, הר 2 שלילי .
    לאחר ניתוח למפטומי בהמתנה להקרנות .
    נוטלת טמוקסיפן וזריקת זולידקס.

קראתי על סגולותיו המסייעות של הפשתן . מעוניינת להתחיל להשתמש.

שאלותי
    מהי הכמות היומית המומלצת ?
    האם העברת גרעיני הפשתן הטחונים למקרר פוגעת ביעילות ?
    האם ניתן לשלב את הפשתן עם יוגורט ? בוקר ? צהרים ? ערב ?
    תודה על תשובתכם .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    אכילת פשתן

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אכילת פשתן - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    29/11/2015

הפיטואסטרוגנים בפשתן הופכים לפעילים בעזרת חיידקי מערכת העיכול ולכן לא ניתן להגדיר כמות מדויקת אותה מומלץ לקחת.
    אני בדרך כלל ממליץ על 2 כפות של פשתן טחון ביום.
    השמנים האתריים שמצויים בפשתן מתפוגגים עם הזמן, אבל לא חייבים לטחון טרי כל יום. ניתן לטחון כמות גדולה יותר ולהחזיק בכלי סגור במקרר מספר ימים.
    ניתן לקחת בכל זמן ביום ובהחלט ניתן לשים בתוך יוגורט.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ויטמין B17 ,אמיגדלין
    עופר
    07/06/2011

שלום רב,
    האם ידוע למישהו באיזו מידה ויעילות מתמודד ויטמין זה עם תהליכים סרטניים ממאירים?לפי מה שהבנתי הוא אסור לשיווק בארה"ב כביכול עקב מרכיב הציאניד שבו-למרות יעילותו במלחמה בסרטן.כך שאדם חולה בסרטן יהיה מוכן לסבול כאבי ראש ,נאמר,אבל לחסל סרטן.
    ומה לגבי יעילותם של תרופות כימותראפיות?! הלא הן אינן זולות כלל וכלל,כלומר מדובר בתעשייה המגלגלת מליארדים.ומה יקרה לתעשייה זו בהתגלה ,למשל,שיעילות תרופותיה לא עוברת את ה-5% ?
    תודה,עופר

לקביעת תור
    סגירה
    ויטמין B17 ,אמיגדלין

הוספת תגובה

תמונה

• הסוד שלא מספרים לנו חובה לראות

lior
    03/10/2015

שוטר חוקר בכיר במשטרה הבת שלו קיבלה סרטן ותיראו מה הוא גילה שהציל אותה חובה לראות
    בברכה
    ליאור

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ויטמין B17 ,אמיגדלין - תגובה

ד''ר משה פרנקל
    09/06/2011

לעופר שלום,
    גלעיני משמש מכילים מספר חומרים כמיים בינהם חומרים שנקראים אמיגדלין (יש הקוראים לו גם ויטמין B17 למרות שאינו ויטמין) וחומר נוסף הנקרא פרונסין.חומרים אלה עוברים מטבוליזם בגוף לחומצה הידרוציאנית או ציאניד.
    חומר זה היה בשנות השבעים במרכז של ווכוח האם הוא יעיל למחלת הסרטן או לא. אך מסתבר שבמחקרים קליניים בבני אדם לא נמצאה יעילות נגד הסרטן אלא יותר נמצאו תופעות של הרעלת ציאניד. הוא עלול לגרום לתופעות מרובות ביניהן סחרחורות, כאבי ראש, בחילות, הקאות, דפיקות לב, קשיי נשימה, ירידה בלחץ הדם, התכווצויות.
    בשימוש איטי וממושך יש הרעלה כרונית עם עליה הדרגתית בדם של תיוציאנט שפוגע בעצב הראיה, פגיעה בתהליכים מנטליים ויש דווחים על פגיעה עצבית מסוג נאורומיופתיות. ה-FDA האמריקאי אוסר אותו לשימוש עקב דווחים בספרות הרפואית של הרעלת ציאניד ומוות שדווחו בעקבות החשיפה לחומרים אלה. בשלב הידע הקיים בפירוש לא הייתי ממליץ לקחת גלעיני משמש או אמיגדלין.
    לקריאה נוספת הייתי ממליץ לפתוח את הקישור הבא:
    http://www.cancer.gov/cancertopics/pdq/cam/laetrile
    בברכה,
    ד"ר משה פרנקל

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לד"ר משה שלום

יגאל
    20/06/2011

ה - FDA במקרה זה טועה ומטעה

אם שמעת על החוקר הידוע לסרטן וטיפול טבעי ראלף מוס שכתב ספרים בהם
    על יעילותה המוטלת בספק של הכימוטרפיה ובאופן קבוע אורך סקירות על טיפולים לסרטן (טבעיים או לא).

בכל מקרה הוא עזב את מכון המחקר סלואן קרטינג עקב כך שרימו בבדיקות של האמיגדלין ונתנו מינונים לא יעילים לחולי סרטן כך שיראה שהחומר אינו פעיל. ומנגד קל מאוד אם רוצים להוכיח שהחומר רעיל.
    אני אישית אוכל כל שנה שקדים מרים מהטבע וזה דבר טעים ונפלא ,בלי תופעות לוואי ,במינון של מספר זרעים בודדים כל פעם.יש מנגנון ידוע בגוף שמפרק חומר זה 24 שעות ביממה נקרא Rhodanese

עד היום יש מרכזים שלמים שמטפלים בחומר כחלק עיקרי מהטיפול ,נאצלו ברובם לעבור למקסיקו עקב רדיפת ממשלת ארה"ב אחרי טיפולים טבעיים יעילים לסרטן.

מחקרים נוספים בנושא מאוניברסטה בקוריאה:
    Amygdalin induces apoptosis through regulation of Bax and Bcl-2 expressions in human DU145 and LNCaP prostate cancer cells.

Amygdalin inhibits genes related to cell cycle in SNU-C4 human colon cancer cells.

Apoptosis induction of Persicae Semen extract in human promyelocytic leukemia (HL-60) cells.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לד"ר משה שלום - תגובה

ד''ר משה פרנקל
    23/06/2011

אני מודע היטב למאמריו של רלף מוס אך לצערי עקב ניסיון עם מספר מטופלים שהגיעו אלי לאחר החמרה במצבם עקב לקיחת תוסף זה, אינני ממליץ על שימושו עקב הסיכון הרב הכרוך בכך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על התשובה

יגאל
    25/06/2011

האם לקחו תוסף או אכלו זרעים ?
    האם אתה בטוח שהתוסף\זרעים גרמו להחמרה ולא סיבות אחרות ?

שבוע טוב
    יגאל

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לימפומה הודג'קין-המשך שאלה
    אבירם
    22/09/2015

קראתי על מה שאמרתה, שהתופעות לוואי של התרופה חולשה ועייפות שמקשה עליו לקום מהמיטה ומקשה עליו בהליכה, הוא צמוד להליכון בהשגחה. אז אין ברירה זה חלק מהטיפול????? q10 וכורכום , יקלו עליו אני מקווה . אם יש לך עוד דברים שיעזרו לו תירשום ננסה אותם. לפני חודשיים ויותר היה עצמאי לכל דבר עושה הכל כמו כולם ויותר. לכן קשה לו מאוד להסתגל למצב זה. תודה רבה חג שמח וחתימה טובה. אתם אחלה.

הוספת תגובה

תמונה

• לימפומה הודג'קין-המשך שאלה
    אבירם
    20/09/2015

עד לפני חודשיים אבא שלי בן 77 תיפקד רגיל עצמאי כמו כולם. כרגע מקבל avd כל שבועיים. בחודשיים האחרונים ההליכה בירידה. חולשה ברגלים. עבר להליכון. ישנה אפשרות שיאבד שווי משקל. זה אבא אחר, מתוסכל מהמצב. אומרים לי זה מהלימפומה. ישנה אפשרות אחרת נוירולוגית??

הוספת תגובה

תמונה

• לימפומה הודג'קין-המשך שאלה - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    21/09/2015

אבירם שלום
    ייתכן ומדובר בתופעות לוואי של התרופה וינקסטין שנמצאת בתשלובת AVD . אני מציע שתפנה להמטולוג המטפל.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה על התשובות המהירות-צדיקים
    אבירם
    15/09/2015

הוספת תגובה

תמונה

• לד"ר גיל בר -סלע
    תה תה
    15/09/2015

לד"ר גיל בר-סלע

שנה נפלאה

מאחלת

תה תה

לקביעת תור
    סגירה
    לד"ר גיל בר -סלע

הוספת תגובה

תמונה

• לד"ר גיל בר -סלע - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    15/09/2015

תודה על הברכות, שנה טובה גם לכם, שמחה ובריאה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לימפומה הוד'גקין -המשך שאלה
    אבירם
    15/09/2015

אז אני ממשיך לתת לו את הכורכומין רגיל כל יום. כדור אחד ביום. אפשר גם ביום של טיפול כימו????

הוספת תגובה

תמונה

• לימפומה הוד'גקין -המשך שאלה - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    15/09/2015

אתה יכול להמשיך ולתת את הכורכומין במינון של 1 גרם ביום, כל יום וגם ביום הטיפול. אין לכך מניעה, התרומה כפי שכבר צוין פה בעבר לא לגמרי ברורה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לימפומה הודג'קין קלסית
    אבירם
    14/09/2015

ד'ר שלום. אבא שלי בן 77 התחיל כימו. לימפומה הודג'קין קלסית. טיפול avd. צורך תרופות: שומנים בדם, מיקרופירין 100, נורמלול, כדור לכיבה, לחץ דם. קראתי על נפלאות כמוסות הכורכום. האם אפשר לשלב לו בתוך כל התרופות כדור אחד 1000 של כורכום(כורכומין) תודה רבה וחג שמח והרבה בריאות.

לקביעת תור
    סגירה
    לימפומה הודג'קין קלסית

הוספת תגובה

תמונה

• לימפומה הודג'קין קלסית - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    14/09/2015

תרופות של התשלובת אינן מתנגשות עם הכורכומין וניתן לתת את התוסף.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כורכומין
    דנה
    29/08/2015

האם מותר לחולה אונקולוגי לקחת כדור כורכומין אחד בזמן שימוש בפלאבקס 75 מג ביום+אלקויסט 5 מג פעמיים ביום.
    ממתינים לתשובתך..
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    כורכומין

הוספת תגובה

תמונה

• כורכומין - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    29/08/2015

אבנר שלום
    תשובה לשאלתכם ניתנה לפני זמן מה. הכורכומין משפיע על טסיות הדם וברמה המעבדתית יש לו פעילות נוגדת קרישה . אין שאלה של מותר ואסור אלא שאלה של תועלת פוטנציאלית לעומת נזק פוטנציאלי. כיוון שהתרומה של כורכומין אינה מוכחת קלינית, נראה לי שעדיף לא להסתכן בדימום- כפי שצוין בהמלצה שניתנה על ידי פרופ. פרנקל.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התרומה של הכורכום לחוליי סרטן

דנה
    29/08/2015

תרומת הכורכום לחולייי סרטן נבדקה בעשרות מחקרים, לא?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התרומה של הכורכום לחוליי סרטן - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    29/08/2015

במחקרי מעבדה התרומה של הכורכום מבוססת, אך לא במחקרים קליניים. כנראה שיש פעילות מסוימת מבחינה קלינית, אך לא הוכחה עקב המחקרים הקטנים. הכורכום אינו נספג טוב ממערכת העיכול וגם עובר שינוי בכבד ופחות זמין לגוף. תרומה מסוימת, מעט יותר מבוססת נצפתה בהפחתת כמות הפוליפים במעי למי שבסיכון גבוה לכך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סרקומה סינוביאל גרורתי בריאות
    רולא
    17/08/2015

שלום לך
    אני מקבלת גמזר וטקסוטר במזגרת מחקר
    תוך כדי מנסה לשלב את המיץ של סלק אדום וגזר
    ותפוחי אדמה

האם ניתן לשלב את זה עם התרופה שאני מקבלת או שעלול להזיק??

הוספת תגובה

תמונה

• סרקומה סינוביאל גרורתי בריאות - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    17/08/2015

רולא שלום
    איני רואה בעיה כלשהי בשילוב המיץ האמור עם הטיפול הכימותרפי אותו את מקבלת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קלקסן+Plavix 75 מג +כורכומין
    דנה
    31/07/2015

שלום, אבי חולה סרטן ריאה מטופל באווסטין. לפני כשנתיים החל ליטול כדור כורכומין פעם ביום. לאחרונה החל לקבל קלקסן 60 פעמיים ביום וקלביקס פעם ביום.
    האם יש חשש להמשיך ליטול כדור כורכום פעם ביום??
    קראתי רבות על הכורכום, מאוד חשובה לי דעתכם האם אפשר להמשיך
    תודה רבה!!!!

לקביעת תור
    סגירה
    קלקסן+Plavix 75 מג +כורכומין

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול אמונותרפי
    דנה
    28/06/2015

שלום רב,

אני רוצה לרכוש תרופות של טיפול אמונותרפי באופן פרטי .

אודה לכם באם תאמרו לי כיצד ניתן לרכוש את התרופות האלה ?

תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    טיפול אמונותרפי

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול אמונותרפי - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    29/06/2015

כל תרופה שאינה ניתנת בהתוויה שלה היא רשומה מחייבת אישור אתי- פרטני. טופס שנקרא 29ג ונחתם על ידי הרופא המטפל ונציגות בית החולים (נציג וועדת הלסינקי ומנהל בית המרקחת). רק לאחר אישור זה ניתן להמשיך ברכישת התרופה. יש לגשת עם האישור ומרשם רופא ולרכוש בבית מרקחת פרטי. ניתן להתייעץ עם החברה לגבי בתי מרקחת שלא לוקחים עמלת רוקח ואז התרופה זולה יותר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ספיגה
    יהודית
    17/06/2015

התחלתי לקחת פטריות מרפא לחיזוק החיוניות ולריכוז מדבור בפטריות
    :?
    •תמצית אורגנית של פטריית ריישי
    •תמצית אורגנית של פטריית טרמטס ורסיקולור
    •תמצית אורגנית של פטריית שיטאקה
    •תמצית אורגנית של פטריית קורדיספס סיננסיס

רציתי לדעת העם בכלל זה נספג בגוף והעם לא חבל על הכסף כי הבנתי שרק 15 אחוז מסך הויטמינים נספג ...אולי הפטריות זה מזון אז אולי יש ספיגה יותר טובה ?ואיך אני יכול לשפר את הספיגה אולי לקחת בבוקר על בטן ריקה ?תוכלי בבקשה לתת לי עצה כיצד לשפר את הספיגה אולי לנקות מעיים או משהןוא ?
    אשמח לתשובה ותודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    ספיגה

הוספת תגובה

תמונה

• ספיגה - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    18/06/2015

אין מחקרים שאני מכיר על רמת הספיגה- כלומר המצאות חומרים פעילים ספציפיים בדם. כיוון שנמדדו השפעות של הפטריות השונות אני מניח שנספגות. בדרך כלל אין המלצה מיוחדת לאופן הלקיחה כך שיגביר את הספיגה לגביהן וניתן אם וללא אוכל

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ספיגה - תגובה - תגובה

ד''ר משה פרנקל
    18/06/2015

החומר הפעיל בפטריות הוא בטה גלוקן. חומר זה נמצא בקשר הדוק עם הכיטין של הפטריה, בעקבות כך כאשר אוכלים את הפטריות כמו שהם, הספיגה מועטת עקב כך שהקשר מאד הדוק ולא מאפשר ניצול יעיל של הבטה גלוקן, לעומת זאת HOT WATER EXTRACTION מאפשר פירוק הקשר עם הכיטין ובכך מאפשר ספיגה יותר טובה. לכן, אני ממליץ לקחת את הפטריות בצורה של חלק ממרק חם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול אלטרנטיבי במקביל לאדריאמיצין
    אסף
    28/05/2015

שלום רב

אבי מטופל באדרימיצין עבור סרטן גרורתי בריאות שהתפשט מבלוטת הרוק.

רציתי לשאול האם יש מניעה לטפל במקביל לטיפול זה בעזרת לימונים ופרוטוקול שלושת הדבשים (דבש עם ג׳ינג׳ר,כמון וכורכים)
    הבנתי שעל שימוש בשרביטן וכדורי גרביולה במקביל לכימו מסוג זה יש איסור.

תודה ובריאות לכולם

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול אלטרנטיבי במקביל לאדריאמיצין - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    30/05/2015

האדריאמצין עוברת דרך הכבד ולכן יש מגבלות מסוימות לגבי תכשירי רפואה משלימה, אם כי אין לכך ביסוס מחקרי. לגבי השילוב שציינת איני רואה בעיה כלשהי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי צמח סיני
    בן
    17/04/2015

שלום רב לכולם,רציתי לשאול לגבי צמח סיני שניקרא- Scullcap ,לאישתי יש סרטן באזור הבטן,הסירו לה את כל הקיבה אבל לצערי זה היתפשט כבר לעוד אזורים בבטןלא יודע בדיוק לאיזה חלקים אבל הסרטן בשלב רביעי),ממחקר באינטנרט שאחי עשה הצמח עזר לכל מיני אנשים שחלו בסרט באזור של הבטן,רציתי לברר עוד פרטים עד כמה זה נכון?ואם יש לצמח הזה איזה תופעות לואי שיכולות לעשות לה איזה נזק?חשוב לציין שהיא עוד 10 אמורה לעבור טיפול כימוטרפיה ראשון(היא היתה אמורה לעבור את זה כבר לפני שבועיים אבל היה לה בעיה בבדיקת דם שהראתה ספירה נמוכה של כדוריות הדם הלבנות אז דחו לה את הטיפול)האם לפני הטיפול מומלץ להפסיק עם הצמח הזה או שאין בעיה?חוץ מזה אני יודה לכם מאוד על כל עצה שלדעתכם תוכל לעזור במיקרה שלה,כמו איך לחזק אותה מספיק בשביל שבפעם הבאה היא תיהיה מוכנה לכימו(לגרום לזה שהבדיקת דם הפעם תיהיה טובה)ואם יש צמחים אחרים מומלצים לסרטן מהסוג הזה אני ישמח מאוד לדעת על זה,אני נואש,יש לנו 3 ילדים קטנים ואני חייב לעשות הכול בשביל לעזור לה כמה שיותר,תודה רבה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה לגבי צמח סיני

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי צמח סיני - תגובה

ד''ר גיל בר-סלע
    18/04/2015

בן שלום
    איני יודע למה הגעת דווקא לשימוש בצמח הזה . העדויות לגבי הפעילות שלו בסרטן מתמצות למספר מחקרי מעבדה בודדים. השימוש המסורתי שלו הוא להפחתת חרדה. בכול מקרה קיימת עדויות בודדות בספרות המראות על אפשרות של רעילות לריאות או לכבד ולכן לא הייתי ממליץ לקחת על בסיס יומי. ישנם צמחים בטוחים יותר להפחתת חרדה, במידה שלא רוצים לקחת כדור רגיל. כמו כן בהקשר של סרטן- צריך להבין במה ממקדים את הטיפול בשילוב עם הכימותרפיה. אני מרבה להציע שימוש במיצוי צמח הדבקון הלבן שנלקח בזריקות- רמת המחקר הרבה יותר גדולה, כולל בסרטן קיבה. גם שילובי הפטריות הסיניות- נבדקו במחקרים קליניים בסרטני מערכת העיכול יחד עם כימותרפיה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה על התגובה המהירה

בן
    18/04/2015

לגבי צמח הדבקון הלבן,זה נישמע מעניין מאוד,הבעיה שאני לא גר בארץ אלה בתאילנד,והשאלה איך אני יכול להשיג אותו?ומה לגבי הזריקות?במידה ואני יצליח להזמין את הצמח ממדינה אחרת דרך האינטנרט,מי יזריק לה את זה?קשה לי ל האמין שהרופאים פה יסכימו לעשות את זה(הם בכלל אמרו לה להפסיק עם כל הצמחיים שקיימים בזמן הכימוטרפיה),אז מה אפשר לעשות?לגבי הצמח הסיני שרשמתי לך,אחי קרא על זה באיזה כתבה של כל מיני דברים שיכולים לעזור לסרטן,ואחרי זה גם קרא באינטנרט שזה עזר לכמה אנשים שהיה להם סרטן בבטן,אבל אם אתה אומר שקיים חשש להרעלה בכבד אז אני מפסיק את זה,כמו כן היא לוקחת עוד כל מיני תוספי מזון וצמחים שהזמנתי לה דרך האינטנרט,אנחנו פשוט מנסים הכול בגלל שמאוד חשוב לי להאט את הסרטן אכשהו שלא התפשט לעוד מקומות,כי לוקח זמן עד שעושים לה את הכימוטרפיה ובנתיים הוא ממשיך להיתפשט במהירות(זה סרטן אגרסיבי),רציתי להיתיעת איתך לגבי שאר הדברים שהיא לוקחת שתגיד מה דעתך,שמן דגים,זרעי ענבים,כמוסות של שמן שום,אבקה שניקראת magma plus(משולב שם כל מיני צמחים בפנים),green superfood, EUREKA BERRIES,כמוסות של ויטמנים ומינרלים בשילוב עם אבץ,כמוסות של חברת סולגר של 3 פטריות-פטרית שיטאקי,פטרית רישי ומאיטקי(זה הפטריות שדיברתה עלהם?),האם מכל מה שרשמתי יש משהו מיותר שכדאי לוותר עליו?שיכול להזיק לה?בנוסף לצמח שכבר המלצתה עליו,יש לך המלצה על עוד משהו?עוד שאלה אחרונה,בזמן האחרון קורה לאישתי הרבה פעמים שהיא מתחילה לאכול היא מקיאה מים(זה מלווה גם בקצת כאבים)ואז יוצא שהיא אוכלת פחות ממה שהיא אמורה לאכול,והיא גם ככה רזה מאוד כבר,אני חושש שהיא לא תספיק להתחזק לכימטרפיה שאמורה להיות בעוד 9 ימים,יש לך הצעה אולי גם לגבי זה?מצטער על המגילה הארוכה,כמו שאמרתי יש לנו 3 ילדים קטנים והיא גם צעירה(רק בת 33)כך שאני חייבת לנסות לעשות כל דבר שיוכל להאריך לה את החיים,תודה רבה רבה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה