בקעים קטנים משני הצדדים

פורום הרניה, שבר, בקע, קילה הוא המקום בו אתם יכולים לקבל ייעוץ רפואי בנושאי ניתוח שבר, ניתוח בקע, ניתוח הרניה, בקע במפשעה, כאבים בטבור, לפרוסקופיה, בקע בהריון, בקע לאחר הריון, בקע חוזר, בקע טבורי, בקע אצל ילדים, בקע ופעילות גופנית ועוד

מנהל הפורום

ד"ר רפאל אלון
053-4877789
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בקעים קטנים משני הצדדים
    אלי
    16/05/2018

שלום רב,
    נותחתי בבקע דוצ מפשעתי פעמיים , פעם ראשונה ב 2015 לפרוסקופיה ופעם שניה במרץ 2017 עקב חזרה- פתוח ב 2 הצדדים, כחצי שנה לאחר הניתוח התחילו כאבים ודקירות ב 2 הצדדים, מבדיקות שעשיתי אצל 3 כירורגים כאשר השלישי כירורג בכיר בארץ.
    הראשון אמר שיש בקע חוזר משמאל, השני אמר שאין כלום, המנתח הבכיר לאחר בדיקת אולטראסאונד אצל יבגני קוץ ושתי מפגשים שבדק אותי בקפדנות .
    אמר שיש בקעים קטנים משתי הצדדים וכמו כן הוא ישחרר לי לחץ עיצבי מהמפשעה;
    אני מבולבל ומפוחד מעוד ניתוח, מה המלצתך /חוות דעתך?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר רפאל אלון - 053-4877789

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ffvvvcccvcccvvjjjb

דר' רפאל אלון
    17/05/2018

יש צורך לאבחן במדויק את הבעיה לפני שמציעים טיפול. האם הכאב הוא בשל בקע חוזר? או האם הכאב הוא בשל לחץ על עצבים תחושתיים. לפני ניתוח שלישי רצוי למצות את אפשרויות הטיפול השמרני כמו בדיקה וטיפול אצל מומחה לכאב.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו