סטייה מינית אצל גבר חרדי

מנהל הפורום

ד``ר עידן מיליצ`ר
ד"ר עידן מיליצ'ר
לקביעת תור אצל ד"ר עידן מיליצ'ר ללא פרסום בפורום

• סטייה מינית אצל גבר חרדי
    שירה
    01/12/2020

שלום רב,
    אני אשה חרדית נשואה עם 4 ילדים בת 29 .
    לפני 4 שנים גיליתי שבעלי אוהב שאני מלוכלכת במהלך קיום יחסי מין. הוא אוהב את הצואה שלי בעיקר .
    נגעלתי מזה ביותר והיעצתי בדסקרטיות עם רב שאמר לי "אשה כשרה עושה רצון בעלה" אז נתתי לו את זה למרות שזה דוחה אותי ברמות מפגרות 1!!
    לאחרונה הוא מחריף עם זה ובמהלך הסקס מתמקד בעיקר בזה !!! אני לא נהנית ! אני נגעלת!! הוא לוחש לי מילים מסריחות בנושא! רוצה שאני אראה אותו בולע את הצואה שלי - אני לא מסוגלת יותר!!! אני חרדית כך שאני לא מכירה דמות רבנית מוסמכת דסקרטית ומקצועית שתוכל לעזור לי בעניין! מה אני עושה ??? אני לא יכולה להמשיך ככה !!! לאחרונה גיליתי שהוא נכנס בדרך כשלהי לאתר אינטרנט של פורנו שמכונה סאדו טיוב - נראה לי שזה של סטיות מיניות.
    אין לנו אינטרנט פרוץ בבית אבל היה לכמה ימים והוא נכנס - אני רוצה לציין שיש לנו קשר מעולה ותקשורת מצוינת והוא יודעת בדיוק מה הדעה שלי בעניין אבל במהלך הסקס הוא לא עומד בזה.
    נפגעתי נוראות שהוא נכנס לאתר פורנו כי אחרי כל ההתאמצות שלי עדיין הוא לא מסופק מינית ??
    מה אני עושה ?? בא לי לקום ולעזוב וזכות בבעל נורמלי עם סקס כייף ונורמטיבי - בלי סטיות !!!
    אודה לעזרתכם

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    סטייה מינית אצל גבר חרדי

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שירה שלום

ד''ר עידן מיליצ'ר
    05/12/2020

צר לי על סבלך וכאבך...אוכל לכתוב רבות על פנייתך יחד עם זאת יהיה נכון שבעלך יפנה לטיפול מקצועי. את יכולה להגיד לו שאת תפני לטיפול ולאחר מכן יזמנו אותו גם וכך...... יתכן ויטפל בפטיש (ככה זה מכונה) שלו...
    אל תהססי
    עידן

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו