דודה מתסיסה ושלילית- בירור

מנהל הפורום

סימונה פלג
סימונה פלג
לקביעת תור אצל סימונה פלג ללא פרסום בפורום

• דודה מתסיסה ושלילית- בירור
    לין
    27/07/2019

שלום רב
    אני בת 36 גרושה ללא ילדים לצערי הרב חיה בחברה דתית
    גרה עם הוריי יש לי אח רווק בן 30 שאחת מדודותיי שכנעה אותו לבוא לגור איחתם
    יש לי בעיה רצינית עם אחת הדודות (זו ששכנעה אותו...בשנים אחרונות נהייתה דתית מאוד ועם זאת התנהגותה נהיית מאוד שוביניסטית)
    אני מרגישה שהשנאה שלה התעצמה כלפיי ימאז שהתגרשתי ומאז שהתתחלתי לקבל קצבת נכות על רקע חרדות
    למשל היחא שכנעה את אחי לגור בדירה מתחתיהם כאשר לאימא שלי היה שחיקת סחוס קשה והייתה צריכה הליכון באותה תקופה היתי מאוד עצבנית והיא שכנעה אחי לגור איתם בטענה שנגרום לו לברוח לחו"ל
    באותה תקופה שסבלה מכאבים חזקים בירכיים היא התחילה להגיד שכנראה זדו מחלה לפני המוות.
    לפני כשנתיים אימא שלי סבלה מהזיות ואז טענה שאימי דומה להתנהגות של חמות של בת דודתי ושבכלל אני האשמה בהזיות שלה
    בתקופה שהייתי עם אימא שלי בבית חולים באו להחליף אותי וררק בתקופה זו התחלתי לנהוג באוטו כשעמדתי ללכת אמרה "את לא חשובה" (כלומר הכוונה העיקר שלא אדרוס מישהו)
    לפני מס' שנים הכרתי בחור בגילי בערך גם גרוש למטרת חתונה ומשום מה לא הסתדר ובחרתי להפרד ממנו לפני נישואים (כשאותה דודה ואחותה הבינו שהכרתי משהו אמרו לי תתחתי איתו ממילא מי ייקח אותך כשאת גרושה??.....הקיצר יש עוד המון דוגמאות כל הזמן פוגעת ומעליבה אותי....ומסכסכת אפילו ביני לבין שאר דודותיי ואיזשהי בת דודה שלי שהיא אוהבת.....מה עושים עם אישה כזו??? אם זה היה תלוי בי הייתי מתרחקת ממנה ובקושי רואה אותה אך אימא שלי כל יום רוצה לבקר אלחיותיה ובלעדיי היא לא זזה ופשוט צריך לגרד לי בטחון עצמי בשפכטלך מהרצפה כ"כ נמאס לי!!!!!!!!!!!!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דודה מתסיסה ושלילית

סימונה פלג
    27/07/2019

לין ערב טוב.
    צר לי לקרוא את מערכת היחסים שאת מתארת.
    אני מאמינה שזה מאוד מאוד קשה ולא קל. יחד עם זאת. הדבר היחיד שאני יכולה להמליץ לך הוא לעשות עבודה עם עצמך על הרגשתך לגבי הדודה . שהרי אותה לא תוכלי לשנות אך את הרגשתך והתיחסותך את יכולה לשנות ולעבוד עלייה. ולחזק את עצמך.
    לחזק את עצמך על ידי משפטים ושינון של משפטים ואמירות לעצמך שזה שלה ולא שלך. או על ידי הדרכה של איש מקצוע שיוכל לכוון אותך.
    המון בהצלחה.
    בברכה
    סימונה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אשמח על המלצה למטפל

לין
    28/07/2019

אזור טבריה ועפולה שעובד עם כללית מושלם

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה למטפל.

סימונה פלג
    29/07/2019

בוקר טוב לין יקרה
    אינני מכירה מטפלים. אני מציעה להכנס או לשאול בקופת החולים אילו מטפלים יכולים לעזור לך.
    אתן לך כמה טיפים שיעזרו לך למצוא :
    1. כימיה - כשאת נפגשת עם מטפלת מטפלת. תבדקי עם עצמך, איך זה מרגיש לך? האם נוח לך? האם את מרגישה שיש נינוחות וכימיה טובה בינכם?
    מאוד חשוב?
    המון בהצלחה.
    בברכה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו