כאבי ראש - מיגרנה (או משהו אחר)

מנהל הפורום

ד"ר אלון מרגלית
ד"ר אלון מרגלית
053-4877810
לקביעת תור אצל ד"ר אלון מרגלית
053-4877810 ללא פרסום בפורום

• כאבי ראש - מיגרנה (או משהו אחר)
    Dvir
    03/04/2019

אני סובל כבר למעלה מ20 שנה מכאבי ראש (מיגרנה). לפני שנתיים עשיתי בדיקות מקיפות שכללו סיטי ראש, בדיקת עיניים, נוירולוג ובדיקות דם. כל הבדיקות יצאו תקינות, אבל המיגרנות ממשיכות. עד היום קיבלתי המון כדורים כאלה ואחרים שעוזרים לי פעם או פעמיים ומפסיקים להשפיע. עכשיו אני לוקח כדור כל יום לפני השינה- אלטרולט שעוזר פחות או יותר, אבל גם עכשיו תוך כדי היו לי התקפות מיגרנה קשות שנימשכו יומיים ושלושה ימים. לפעמים זה עם בחילות נוראיות והקאות (קידמת הראש) ולפעמים לא (מאחורי הראש, עורף) ניסיתי רפואה אלטרנטיבית שכללה דיקור סיני שנמשכה חודש שלם, אבל זה לא באמת עזר. בקיצור, שומדבר שניסיתי וקיבלתי לא באמת עזר לאורך זמן. (אני מעשן במגמה להפסיק) אם יש לכם פיתרון, אשמח לקבל אותו. תודה, דביר

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אלון מרגלית - 053-4877810

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דביר סובל מכאבי ראש ממושכים

ד"ר אלון מרגלית
    23/04/2019

מוכרת לנו התופעה וכמובן גם טיפול יעיל לבעיה כזו כולל התייחסות למקור שריר-שלד.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו