השלכות בגידות בחיי הנישואין

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• השלכות בגידות בחיי הנישואין
    אייל
    20/01/2017

החיים שלי בזבל אני נשוי 14 שנים וחוויתי עם אשתי עליות ומורדות לאחרונה גיליתי שהיא בגדה בי עם המוסכניק שלנו ורק כשקראתי סמסים שלה איתו ערב שבת הבנתי כמה המצב חמור לא יודע אם היא שכבה איתו אבל בפירוש היא כתבה לו שהיה בינהם רומן פיזי ונפשי מצבי הנפשי גרוע מאוד אני אוהב מאוד את הילדים שלנו וחבל לי מאוד על עוגמת הנפש שתיגרם להם המצב הזה מאמלל אותי מאוד דיברתי איתה על זה במקרים קודמים שהיו ואיכשהו "העברתי" והיא אמרה לי שאני בגדתי ראשון ביחסי החברות האהבה והכבוד ההדדי למרות שמעולם בכל שנות נישואינו לא אהבתי לא נפשית ולא פיזית אשה אחרת לא יודע מה לעשות אני שבור מהצער על הילדים ואיך זה ישפיע עליהם אני תמיד הייתי אבא נפלא אליהם והם חלק ממני

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול

הנבגד
    23/01/2017

אייל ,
    אני בהחלט מבין ומכיר את המצב שבו אתה נמצא.
    האדמה רועדת מתחת לרגלייך והכל מתמוטט.
    בנקודת זמן הזו אני חושב שאתה חייב לקבל עזרה מקצועית, פסיכולוג או מטפל אישי/זוגי, מישהו שיוכל לייצב את מצבך הנפשי.
    אתה הולך לחוות תקופה לא קלה ויש קושי רב להבין מה בדיוק קרה שם. אתה בעצמך אומר שאתה לא יודע האם היא שכבה איתו למרות שקראת את הודעתה שמדברת על רומן פיזי
    פשוט קשה לך להבין ולהאמין.
    המקרים הקודמים ש"העברת " , למה כוונתך ? האם היו בגידות כבר בעבר ?
    אתה חייב לעמוד על הרגליים ולהתחזק
    תקרא ותלמד על עולם הבגידות כך תבין באיזה סיטואציה אתה נמצא בה
    כך תוכל להתמודד ולעבור את התהליך הקשה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו