בעיה בזיכרון גיל צעיר

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בעיה בזיכרון גיל צעיר
    קרן
    06/12/2019

היי אני בת 35 בריאה ובשנים האחרונות קורה לי משהו שמפחיד אותי אבל זה קרה אולי 3 פעמים בהפרשים של שנה: פתאום באמצע שיחה עם בן אדם אחר שקרוב אלי גם בטלפון וגם שלא, הזיכרון של מה שרציתי לספר בהמשך הסיפור תוך כדי השיחה או תשובה של משהו שרציתי לענות ששאלו אותי פתאום נעלמים לי תוך שניה מהראש, וזה קורה ממש בפתאומיות מבהילה כזאת כאילו כיבו לי את הסוויץ של הזיכרון והחשיבה במוח, ממש חור שחור.. (אני כן מודעת לאיפה אני, מה מתרחש סביבי ויכולה לדבר) ואחרי כמה שניות ספורות של בלאק אאוט הזיכרון פתאום שב אלי בבום.
    זה מעיד על בעיה חמורה כלשהי? קראתי על tia וכד׳ והתחלתי להילחץ. ממש בלחץ מזה ולא יודעת אם הפחד שלי לגיטימי. למשל היום אמא שלי שאלה אותי איפה המגשים של הקרח ורציתי לענות שהם במקפיא ופתאום הרגשתי שהחשיבה נכבית לי ורק ניסיתי להיזכר בתשובה הכ״כ ברורה...

אשמח לייעוץ לגבי המצב.

תודה אמא צעירה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בעיה בזיכרון גיל צעיר

הוספת תגובה

תמונה

• בעיה בזכרון בגיל צעיר

ד``ר דנה פאר
    07/12/2019

שלום קרן,
    נראה שאין סיבה לדאגה. אלו אינם סימנים לTIA, בוודאי לא אם את נזכרת בתוכן שרצית לומר לאחר מספר שניות.
    תבדקי עם עצמך מה מידת הלחץ הנפשי שאת נתונה בו בעת שאירועים אלו חלים, ובעיקר מה מידת הריכוז והקשב שלך.
    במידה ועודך מוטרדת, תגשי לייעוץ נוירולוגי. כל טוב.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו