איך ליצור אושר למרות הקושי שאני חשה

מנהל הפורום

ליאת יוגב
ליאת יוגב
לקביעת תור אצל ליאת יוגב ללא פרסום בפורום

• איך ליצור אושר למרות הקושי שאני חשה
    ניצה
    11/06/2019

היי,

רציתי לשתף אותך בהרגשה שלי כי אין לי את מי לשתף. אתמול ישבתי בבית אני גרה עם ההורים ואז גיליתי שבעצם אני שונה קצת מאחרים. אני קשת הבנה. אני לא נשואה ואין לי ילדים ופתאום בכיתי והתחלתי להבין שבעצם אני קצת שונה מאחרים ואימא שלי שמחה שגיליתי את זה. אבל בכל זאת עם כל זה אני רוצה לקום בבוקר עם חיוך ולהיות מאושרת. רציתי לשאול כהתחלה לחיים טובים שאני רוצה שיקרו לי איך אני יכולה ליצור אושר שאני קמה בבוקר אני מרגישה שכולם מעלי כולם מבלים יוצאים נשואים עובדים אצלי זה לא ככה זה אחרת לצערי אבל לפחות טיפ כהתחלה איך לקום בבוקר עם חיוך וליצור את האושר האישי שלי לחשוב חיובי.כל הזמן המחשבות שלי שליליות גם יש לי קנאה לאחרים. אני ממש אשמח לעזרה ראשונית ומודה לך על זה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ניצה

ליאת יוגב
    11/06/2019

ראשית,קיימת חשיבות רבה לדרך החשיבה,מה שמכניסים לתת מודע שלנו.. במידה ותכניסי חשיבה/גישה חיובית,תוכלי לראות שיפור מבחינות רבות.. מעבר לכך לבדוק האם את ממומשת בדרכך ,עבודה/לימודים .. חשוב למלא היום בעשייה וכך להיטיב עם עצמך!! חשוב לעשות דברים הגורמים לך שמחה,גם אם זה בדברים קטנים בחיים ,אפשרות להתנדבות/להשתייך לקבוצה (לא פייסבוק)..מוזמנת להגיע ליעוץ בנושא נומרולוגיה אסטרולוגיה קלפים ועוד,בטוחה שתתרמי!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה נוספת ואני רוצה להודות לך על העצות המדהימות

ניצה
    11/06/2019

הייתי שמחה עם היית יכולה לתת לי דוגמאות של דברים שמחים קטנים שאני יכולה לעשות אני תמיד מחפשת ולא מוצאת.
    תודה רבה רבה אשמח למענה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זה יעשה אותי שמחה עם תתני לי רעיונות של דברים שמחים

ניצה
    11/06/2019

שאני יכולה לעשות,ומאוד שימחת אותי עכשיו ממש תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ניצה

ליאת יוגב
    11/06/2019

לכל אחד דברים אחרים יוצרים שמחה- דוגמאות- מפגש חברתי,עם חברה או קבוצה,קריאת ספר,עשיית תשבצים/סודוקו,להסתובב בקניון,לטייל במכונית/רכבת/אוטובוס,להתנדב ועוד. בהצלחה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה על התמיכה והעזרה

ניצה
    11/06/2019

יום מקסים והמשך שבוע מקסי

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו