איך מתמודדים עם מחשבות שליליות והתמכרות

מנהל הפורום

ליאת יוגב
ליאת יוגב
לקביעת תור אצל ליאת יוגב ללא פרסום בפורום

• איך מתמודדים עם מחשבות שליליות והתמכרות
    רינת
    16/07/2019

שלום ליאת.
    כידוע אני בסוף לא בטיפול זה לא עושה לי את זה,אני גם מתמודדת לבד רק מידי פעם לא כל הזמן בגלל שאין לי בן זוג כרגע אני נתקפת במחשבות שליליות והולכת לפייסבוק. לצערי אני יותר מידי בפייסבוק ואני רוצה להיגמל. אשמח לדעת מה לעשות ברגע שאני נתקפת במחשבה שלילית והולכת לפייסבוק ושולחת תמונות בלי סוף זה לא עושה לי טוב. זה קורה לי מידי פעם לא כל הזמן. אני מצאתי התנדבות אגב אני מתנדבת בגן ילדים אבל בערב אני מרגישה ריקנות לבד וחושבת למה אין לי בן זוג ואז כדי למלא את עצמי אני הולכת לפייסבוק. אני ממש רוצה להיגמל מהפייסבוק אשמח עם תוכלי לתת לי עצה קטנה איך לעשות את זה? זה מצד אחד מרגיע אותי אבל מצד שני זה לא פתרון וטיפול בשבילי זה לא פתרון ניסיתי טיפול אשמח לעצה אישית איך להיגמל זה קורה לי רק מידי פעם לא כל הזמן

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רינת

ליאת יוגב
    16/07/2019

שני דברים חשובים- האחד ,להבין שהחברים האמיתיים הם לא בפייסבוק.. מצד שני לבדוק מהם הדברים שמעניינים אותך לימודים,חברה , ספורט ועוד ,כשתמצאי אלטרנטיבות ,תוכלי לאט לאט להיגמל מהעיסוק בפייסבוק. בהצלחה!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו