הקלה על חרדות לקראת טיפול נפשי ראשון

מנהל הפורום

ליאת יוגב
ליאת יוגב
לקביעת תור אצל ליאת יוגב ללא פרסום בפורום

• הקלה על חרדות לקראת טיפול נפשי ראשון
    רינת
    05/03/2020

ליאת יקרה אשמח אם תוכלי להקל עלי.
    עוד שבועיים אני מתחילה טיפול נפשי. אני חשה בגלל זה מצד אחד שאני רוצה שיעזרו לי ומצד שני יש לי חרדות לגבי הרופא שצריך לקבל אותי. אני לא מכירה אותו אני לא יודעת איך הטיפול הולך לקרות מה יעשו לי בטיפול זה פגישה ראשונה ויש לי לחצים איומים ומחשבות מעצבנות לגבי זה המשפחה החליטה לשלוח אותי כיוון שאבא שלי במצב גרוע יש לו מחלה קשה. רציתי ממש לשאול ואשמח אם תוכלי לעזור לי ואני מאוד אברך אותך על זה איך אפשר להקל עצמי עד הפגישה הראשונה אם הרופא יש לי פחדים נוראים מנסיון העבר ואשמח לעידוד ועצה של פעולה קטנה בלי לצאת מהבית או שתי פעולות קטנות כדי שאוכל להישאר אופטימית ושמחה עד הפגישה. אין לי למי לפנות כרגע מטעמים אישיים לא לרופאת משפחה לא לאחים שלי אני מסוכסכת איתם וגם ככה אימא שלי במצב לא טוב בגלל אבא שלי. יש לי קצת קרע משפחתי ואני ממש בחרדה מהמקום הזה שאני הולכת אליו מהטיפול הנפשי הזה אני צריכה להיאבק אם ההרגשה בתוך תוכי וזה קשה. אני לא רוצה לכתוב לפורום פסיכולוגיה או כאלה לכן אני פונה אליך אשמח ממש לתמיכה ועידוד. רק דבר קטן אם כל הקרע המשפחתי אמרו לי שאני הולכת לדבר טוב יותר אבל אני ממש בחרדה.

אני אשמח למענה מהיר אם תסכימי ואודה לך מאוד תבורכי ומאחלת לך יום נפלא וסוף שבוע נפלא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רינת

ליאת יוגב
    05/03/2020

ראשית,נפלא שקבעת פגישהכדי להיעזר,ראי זאת כזכות ולא כמשהו העלול להלחיץ/להפחיד וכדו. שנית,כל מה שמכניסים לתת מודע שלנו קורא,לכן "שכנעי" עצמך שמכאן הולך להיות רק יותר טוב,כתבי לך בדף הצהרה ובה תכתבי אני איוהבת הרעיון שמצבי הנפשי הולך ומשתפר. אני אוהבת הרעיון שהיחסים בתוך המשפחה הרמוניים ועוד משפטים חיוביים מלווים באמונה שלמה שהדברים מסתדרים.. קראי שוב ושוב.. יכולה גם לקחת רסקיו ובהחלט עשוי לעזור. בהצלחה!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו