מחפשת עניין חדש תחביב פרויקט או עיסוק מחוץ לעבודה

מנהל הפורום

ליאת יוגב
ליאת יוגב
לקביעת תור אצל ליאת יוגב ללא פרסום בפורום

• מחפשת עניין חדש תחביב פרויקט או עיסוק מחוץ לעבודה
    מאי
    05/03/2020

שלום רב, אני בת 43, ויש לי חיים מלאים ומספקים. ועדיין לאחרונה אני חשה שצריכה "למצוא" או להמציא את עצמי מחדש. אני מרגישה שפועלת מכוח האינרציה ושכבר אין לי את אותה התלהבות ומוטיבציה שחשתי בעבר בעיקר כלפי העבודה שלי. אני מרגישה שזה "מוריד" לי בכל ההיבטים, וגם "נפלתי" לצערי לאכילה רגשית מוגזמת... אבל אני גם יודעת שאין לי אפשרות בעתיד הקרוב להחליף עבודה חשבתי אולי לנסות למצוא לעצמי תחביב/ פרויקט/ עניין נוספים לשעות הפנאי כדי לאזן ולהמתיק את ה"באסה" אבל אני ממש לא יודעת היכן להתחיל... כל קצה חוט או רעיון יתקבל בברכה. תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מאי

ליאת יוגב
    06/03/2020

אפשרויות שבהן תוכלי ל"מלא" עצמך- התנדבות,השתייכות למתנ"ס/מרכז קהילתי באזור מגורייך,שם תוכלי להכיר עוד אנשים,כמו גם להרשם לחוגים,ספורט או ללכת ולשמוע הרצאות.. אפשרי ללמוד משהו מרענן הכוונה לאו דוקא לימודים אקדמאים.. בהצלחה!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו