עשייה חיובית בתוך הבית להתמודדות עם לחץ

מנהל הפורום

ליאת יוגב
ליאת יוגב
לקביעת תור אצל ליאת יוגב ללא פרסום בפורום

• עשייה חיובית בתוך הבית להתמודדות עם לחץ
    רינת
    13/03/2020

הציעו לי עד הטיפול שהולך להיות לי בגלל הלחץ שלי ודרך אגב אני כן שומעת את כוחו של התת מודע וזה ממש עוזר והטיפים הנהדרים שנתת לי והעידוד כל הכבוד. הציעו לי בנוסף לעשות עשייה חיובית ולא להתעסק יותר מידי במחשבות על הטיפול. רק באמת אם את מסכימה ובאמת זה השאלה האחרונה ומקווה שבאמת לא תכעסי אבל פשוט כמו שכתבתי לך אין לי למי לפנות. כדי להסיח את הדעת אין לי חשק לצאת החוצה עד הטיפול כך אני מרגישה. רציתי לשאול איזה עשייה חיובית בבית בתוך הבית אני יכולה לעשות בנוסף להרצאות שהצעת לי והעידוד מה כדאי לי לעשות מבחינת עשייה חיובית כדי להרגיש יותר טוב בנוסף? אשמח בתוך הבית מה לעשות? באמת מכל הלב זה באמת פעם אחרונה שאני כותבת לך כי אחר כך אני כבר הולכת לטיפול. אם תסכימי ממש אודה לך תבורכי מכל הלב ומאחלת לך בריאות עם מה שקורה במדינה ומאחלת לך סוף שבוע מקסים ושוב ממש תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רינת

ליאת יוגב
    13/03/2020

קריאת ספר טוב,מחשב,טלויזיה,נטפלייקס/סדרות. אפיה ועוד

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו