מה עושים כדי להפוך שליליות לחיוביות ברגעי משבר

מנהל הפורום

ליאת יוגב
ליאת יוגב
לקביעת תור אצל ליאת יוגב ללא פרסום בפורום

• מה עושים כדי להפוך שליליות לחיוביות ברגעי משבר
    רינת
    30/06/2020

היי ליאת.
    אני קצת במשבר בזמן האחרון. אני עוברת שינויים, אם זה מבחינת לחכות לאישור כדי שאוכל ללמוד במקום מסוים שהציעו לי ועוד כל מיני שינויים. אני מרגישה שבסוף זה לא התגשם, אולי זאת מחשבה שלי שלילית ולכן אשמח אם תתני טיפ איך להפוך מחשבה שלילית לחיובית, ומה לעשות כדי להרגיש טוב יותר. המחשבה גורמת לי בדרך כלל אחרי הצהריים ובערב. אני מאוד מודה לך, תבורכי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אשמח למענה עם זה אפשרי תודה רבה

רינת
    30/06/2020

והמשך שבוע נפלא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רינת

ליאת יוגב
    01/07/2020

חשוב לזכור שכל (דגש על המילה "כל") מה שנעביר לתת מודע שלנו יקרה, כאשר מכניסה למחשבות שלך שליליות את מגשימה זאת. במידה ותתרגלי חשיבה חיובית , תראי תוצאות.
    כתבי דברים חיוביים על דף , "אני אוהבת את הרעיון ש... כך וכך קורה.. ועוד ועוד , כאשר כל משפט להתחיל ב"אני אוהבת את הרעיון, מלאי עמוד שלם, קראי אותו כל יום 10 פעמים, ותראי תוצאות

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפשר את זה בקצת יותר שטחי, ליאת יקרה?

אביב
    04/07/2020

למלא עמוד לשם ולקרוא כל יום 10 פעמים? הזכיר לי עונש של מורה פסיכית ביסודי

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו