פנייה לפרוקטולוג

מנהל הפורום

ד"ר רפאל אלון
ד"ר רפאל אלון
053-4877789
לקביעת תור אצל ד"ר רפאל אלון
053-4877789 ללא פרסום בפורום

• פנייה לפרוקטולוג
    לי
    15/09/2019

שלום,
    בעקבות עצתך הלכתי לפרוקטולוג.
    הבעיה: מזה כמה שנים, אחרי מספר 2, יוצאת מפי הטבעת חתיכת עור. זה לא כאב אבל הציק בקטע של אי נוחות. חתיכת עור זו לא חוזרת למקומה בעצמה, צריך להחזיר אותה לבד. לאחרונה, אחרי כל יציאה קשה יש דימום על הנייר. בהתחלה היה כמה טיפות, עכשיו יש הרבה יותר (דם טרי).
    מהבדיקה, הרופא קבע שיש לי פוליפ וצריך להסירו בניתוח, אחרת יכול להתפתח לגידול סרטני (!!!).
    הסיבה שלא יכולה לנתח בדחיפות, אני בהריון ראשון סוף טרימסטר שני. רופא אמר שיש לפנות אליו אחרי לידה והתאוששות.
    בינתיים כמות הדימום הולכת ומתגברת. פרט לזה שאני בחרדות (הריון ראשון אחרי טיפולים ארוכים) המראה של הדם מקשה עלי עוד יותר. יש דרך כלשהי להקל על יציאות? איכשהו לטפל בדימום? הכאב בהחלט נסבל, הבעיה שזה הולך ומחמיר. עצירות מקסימום של יום. שותה הרבה מים, אוכלת שזיפים וסלק. לא יודעת איך עוד אפשר לעזור.
    תודה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר רפאל אלון - 053-4877789

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פניה לפרוקטולוג

דר' רפאל אלון
    15/09/2019

את השאלות היה צריך להפנות לרופא שבדק אותך. ניתן להשתמש במרכך צואה כמו פגלקס או נורמלקס. את הפוליפ ניתן להסיר בהרדמה מקומית, גם בזמן ההריון. אם מקור הדימום הוא מהפוליפ הרי שצריך להסיר את הפוליפ.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פנייה לפרוקטולוג

לי
    15/09/2019

צודק, אבל כשהייתי אצלו זה לא היה כ"כ חמור כמו שזה היום. ומעמד עצמו להיות אצל רופא כזה, די מלחיץ, הוא לא אמר שזה יחמיר שבוע אחרי ואני לא ציפיתי לזה. גם לא קיבלתי תשובה ברורה ממנו מה מצפה לי בסוגיה הזו בלידה עצמה.
    אתה ממליץ להתעקש על ניתוח גם אם הדימום הוא לא קבוע ומגיע רק אחרי יציאות קשות? (שזה יום עסל, יום בסל).
    תודה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פנייה לפרוקטולוג

דר' רפאל אלון
    15/09/2019

אני לא נותן עצות מוגדרות למי שלא בדקתי במו ידי ועיני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו