טחור חיצוני שהתפוצץ או התפקע

מנהל הפורום

ד"ר רפאל אלון
ד"ר רפאל אלון
053-4877789
לקביעת תור אצל ד"ר רפאל אלון
053-4877789 ללא פרסום בפורום

• טחור חיצוני שהתפוצץ או התפקע
    רוני
    22/01/2020

הייתי בשישי 17.1 בבית חולים התנפח לי טחור והיתה לי אי נוחות וכאב לי.נתנו לי פד גזה ומלח אנגלי להורדת הנפיחות. כשהגעתי לבית התחתונים שלי היו בדם מסתבר שהטחור התפוצץ ובמהלך הימים ירדה לו גם הנפיחות אבל אני עדיין מדמם מהטחור שהתפוצץ אחרי כל פעולת מעיים. זה בסדר ? אני אמור לעצור את הדימום? או שכל הליכלוך יוצא משם וזה טוב? אני עדיין עם המלח אנגלי. או שאני צריך לשים משהו לעצור את הדימום? אשמח לתשובתך דוקטור

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר רפאל אלון - 053-4877789

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• טחור חיצוני שהתפוצץ או התפקע

דר' רפאל אלון
    22/01/2020

הטחור החיצוני יכול להמשיך ולדמם מעט. ניתן להשתמש בכל משחה לטיפול בטחורים. אין צורך בטיפול עם מלח אנגלי-זה רק צורב...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טחור חיצוני שהתפוצץ/התפקע

רוני
    22/01/2020

הבנתי דוקטור.
    מלח אנגלי באמת צורב.
    אני חייב לעצור את הדימום ? זה סימן טוב אם הטחור התפוצץ ? כנראה לא היה לדם איפה ללכת אז פשוט התפוצץ כנראה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טחור חיצוני

דר' רפאל אלון
    23/01/2020

הדימ ום ייפסק מעצמו

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו