כאבי בטן ותופעות שמחמירות

מנהל הפורום

ד``ר נתן גלוק
ד"ר נתן גלוק
לקביעת תור אצל ד"ר נתן גלוק ללא פרסום בפורום

• כאבי בטן ותופעות שמחמירות
    עדי
    16/07/2017

שלום,
    לאחרונה הולכות ומתרבות אצלי תופעות שתחילה נראו לי כהרעלת מזון אבל כעת אני חושבת שאולי מדובר במשהו אחר.
    זמן קצר לאחל אכילה (רק מחוץ לבית), מקסימום חצי שעה, מתחילים כאבי בטן חזקים, שלשולים והקאות, לרוב עם חום גבוה. אחרי יממה הכל חולף מלבד תחושת נפיחות ורגישות בבטן.
    לא נמצא מכנה משותף לאוכל, וחברי שאוכלים אותם דברים לא הגיבו כלל. מה זה יכול להיות ואיזה בדיקות לבקש לעבור?
    תודה רבה!
    עדי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שכחתי לציין לגבי בדיקות

עדי
    16/07/2017

שכחתי לציין שעברתי תיקון לריפלוקס לפני הרבה שנים וכי קולונוסקופיה שנעשה לפני כארבע שנים יצאה תקינה. בבדיקות הדם שלי תמיד רואים שיש איפשהו בגוף איזו דלקת שהגוף נלחם בה, אבל תמיד אומרים לי שזה לא משמעותי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים

ד''ר נתן גלוק
    31/08/2017

הרעלת מזון יכולה לקרות חד פעמי אבל לא כתבנית.
    כמו כן התמונה הכללית בעיקר החום וההקאות מצביעות על משהו שהוא מעבר לבעיה תפקודית, אולי אחת ההפרעות הנדירות של חום ציקלי.
    דורש בירור במסגרת מרפאת גסטרו בבית חולים גדול.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו