תמיכה בילד

מנהל הפורום

עינת לב ארי
עינת לב ארי
 סיון דוד
סיון דוד
לקביעת תור אצל סיון דוד ללא פרסום בפורום

• תמיכה בילד
    אני
    23/12/2015

יש לי שאלה: ילדים הם יותר רגישים ואני לא רוצה לגרום לבן שלי אי נוחות לידי בכל מה שקשורר בתזונה ושיסתיר אוכל ממני ומה לא... קראתי שכדאי לתת דוגמא ואפילו לצאת ביחד לספורט... מה עוד יכולה להיות תמיכה שתעצים אותו?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תמיכה בילד

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תמיכה בילד - תגובה

עינת לב ארי
    24/12/2015

הי
    את בהחלט נוגעת בנקודה מאוד משמעותית בקשר שבין ההתנהגות ההורית שלנו בנושאי מזון ואורח חיים לבין מה שאנו מעבירים אל הילדים שלנו.
    אין ספק שמתן דוגמא לחיקוי עבור הילד היא מאוד משמעותית. חלק ממנה זה לאכול אוכל בריא ( מה זה בריא זו כבר תורה שלמה למשל: לשתות מים ולא מיצים , לאכול אוכל ביתי, להמנע עד כמה שניתן מאוכל מעובד, לאכול מסודר, לאכול ארוחות משפחתיות, על יד שולחן ללא מסכים) ולצאת לפעילות גופנית תוך שימת דגש על ההרגשה הטובה שזה גורם לנו והשמירה על הבריאות (להבדיל מדגש על לא על שינוי מבנה הגוף ( חיטוב) או הרזיה). אלו מפחיתים מההנאה ויוצרים תגובה הפוכה.
    כמו כן יש לתת הרבה חיזוקים חיוביים לילד כאשר הוא אוכל כראוי . גם על מראה גופו ועל מי שהינו. ילד שגדל עם בטחון עצמי, גם אם מימדי גופו אינם תואמים את הרצוי, הסכוי שלו בהמשך להיות אדם בוגר ומצליח ( כי הרי לא רק מראה הגוף והמשקל קובעים הצלחה) גבוה יותר. והוא לא יחפש פתרונות למצוקה נפשית באוכל.
    עוד טיפים מסוג זה אני נותנת בספר שלי "חולצת בטן נועה רוצה להיות רזה ואמא של נועה רוצה להיות רזה"

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תמיכה בילד - תגובה

עינת לב ארי
    02/03/2016

בדקת תפקודי בלוטת התריס?
    לעתים זו הסיבה.
    כמו כן, סטרס ממושך וחוסר שינה יכולים לפגוע באיזון הגוף וחילוף החומרים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הכי חשוב עם ילדים

שי
    10/08/2016

זה להעניק להם הרבה חום ואהבה. אין כמות מוגזמת של אהבה...
    כל השאר כבר יסתדר ברגע שהילד יחוש נאהב בלי קשר למשקלו

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הכי חשוב עם ילדים - תגובה

עינת לב ארי
    11/08/2016

אכן לאהבה וחום יש משמעות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו